Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Відгук на книжку "Шоколад із чилі"

   Книжка "Шоколад із чилі" польської письменниці Ягелло Йоанни - це продовження розповіді про дівчинку Лінку, з якою ми познайомилися у першій книжці "Кава з кардамоном". Їй вже сімнадцять років. Події відбуваються у Варшаві (Польща). Дівчина поступає в омріяний ліцей, хоче стати фотографом. Та ліцей платний, дуже дороге навчання. Лінка вирушає на пошуки роботи. В цей період вона свариться з Андріаном, але мириться з Наталією. Адріан їде на навчання в Лондон. Врешті Лінка влаштовується на роботу по розповсюдженню реклами, пізніше танцівницею, працює в друкарні перевіряє газети. Там вона помічає маму Адріана, та була хвора. Лінка пише йому. Юнак ще більше розсердився на Лінку іповністю розриває спілкування з нею. Робота Лінки була важкою, тому вона влаштовується доглядальницею. Тут теж було складно, та якось звикла.

 

   Мама Адріана померла, тож хлопець змушений був повернутися у Варшаву. Роман «Шоколад із чилі» закінчується тим, що під час екскурсії автобус попадає в аварію. Багато травмованих, у Андріана зламана рука.  Лінка приходить провідати його в лікарню  і приносить шоколад із чилі. 

   Книжка емоційна. Чилі  додає гіркоту в шоколад - це ті всі переживання та випробування, які спіткали Лінку. Читається легко, я весь час вболівала за головну героїню Лінку. Гарно описані пори року, почуття, відносини між людьми та роботодавцями. Раджу прочитати, ця книга збагачує і вчить боротися за себе.

Ангеліна ВОВК, 7 клас

Відгук на книжку "Кава з кардамоном". Читайте тут...