Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Відгук на книжку Роальда Дала "ВДВ"

   Нещодавно я прочитала книжку "ВДВ", що розшифровується Великий Дружній Велетень. Цю книгу написав Роальд  Дал у 1982 році. Видавництво цієї книги А-ба-ба-га-ла-ма-га. Головні герої: ВДВ, Софія та дев’ять бридких велетнів-людожерів. ВДВ – добрий велетень, який ловив сни у країні Снів і вдихав їх у кімнатки дітей. У нього було велетенське вухо, що чуло як боляче скрикує дерево, коли його пиляють, як говорять гусениці між собою. Їхня улюблена тема, хто з них буде колись кращим метеликом. Після того, як ВДВ клав у банки сни, підслуховував про що той сон, тоді підписував банки. Коли ВДВ хотів, щоб дитина побачила два різні сни, то змішував один сон з іншим і виходило два в одному.

 Софія маленька беззахисна сирітка, яка ненароком побачила ВДВ і саме тому потрапляє  до нього у руки. Там вона дізнається, що змушена буде жити ціле своє життя у печері разом з ВДВ, їсти пребридкі огірки і бачити дев’ятьох  п’ятнадцятиметрових велетнів - людожерів.

 

   ВДВ пояснює, що якби він її не забрав до себе, то вона розбовкала, би про велетня. І тоді люди би почали полювати на велетнів. Там ВДВ вже разом з Софією полюють на сни. ВДВ погано вимовляв слова. У нього виходило: змість огірки – ойгірки, замість сни – сони.

   Софія вчить ВДВ правильно говорити та їсти нормальну їжу.  У них багато різноманітних пригод. ВДВ разом з Софією та королевою Англії перемагають дев’ятьох п’ятнадцятиметрових велетнів - людожерів.

   Раджу вам прочитати цю книгу. Вона принесе вам усмішку, захопливе читання, багато-багато  емоцій і вражень. Книжка є у нашій бібліотеці, вона дуже легко читається. Я прочитала її за чотири дні.

Анастасія ПАЛАГІЦЬКА, 5 клас

ВІДГУКИ НА ПРОЧИТАНІ КНИЖКИ АНАСТАСІЇ ПАЛАГІЦЬКОЇ

Відгук на книжку "Енн із Зелених Дахів". Читайте тут...

Відгук на книжку "Тореадори з Васюківки". Читайте тут...

Відгук на книжку "Мій дідусь був черешнею". Читати тут...

Захоплива історія про Матильду. Читати тут...

Раджу прочитати "Маленька книжка про любов". Читати тут...

5657328
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
1153
4857
1153
5626886
75324
134637
5657328

Ваш IP: 34.204.179.0
Server Time: 2019-08-19 08:31:00
Счетчик joomla