Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

П'ять відгуків на прочитані книги

Щоденник Слабака

   Ця книжка має 8 частин. Вона є дуже гарно ілюстрована. Головним героєм є хлопець, який постійно потрапляє у кумедні ситуації та пригоди. Його сім'я дуже весела. Хлопець має 13 років та Санта далі приносить йому якісь дуже особливі іграшки, які знадобляться дітям до шести років. Батьки зовсім не розуміють сина, вони досі вважають його маленькою дитиною. Також ця книга розповідає про складне життя підлітків у школі. Хлопець розповідає, що кожен похід до школи закінчується насмішками однокласників або поганою оцінкою. Моделі-однокласниці тільки і слідкують за ним, якщо вони помітять крихітні прищики за вухами, то будуть сміятися цілий тиждень наче божевільні. Раджу прочитати книгу, коли у вас поганий настрій тому, що вона надзвичайно смішна.

 

Солоні поцілунки

  Дівчина Мілка – головна героїня повісті Ольги Купріян "Солоні поцілунки". Саме вона переживає гірку та солодку долю підлітка ХХІ століття. Все змінилося саме у її день народження. Здається, щоб могло зіпсувати це свято, коли у тебе туфлі з 8 см каблуком, а плаття з Мілану? Це свято зіпсували оточуючі. Друзі засміяли її на уроці фізики, бай-френд (хлопець) Богдан не привітав її, а батьки залишили с вяткувати її одну з тортом. Після цієї події життя Мілки кардинально змінюється. Вона залишається самотньою, лише інколи її підтримує подруга Таня. У самої Тані теж є проблема – нездача або перездача екзаменів та брехливі плітки. Що вчить ця книга. Вона напевне не вчить, а показує, що у дітей теж можуть бути великі проблеми. Звертаюся до батьків, прочитайте цю книгу і зрозумійте, що діти здатні на все. 

Гаррі Поттер та в'язень з Азкабану

Третій рік навчання у Ґаґвортсі для Гаррі Поттера був надзвичайно нудний та складним. Хлопець дізнався, що на нього полює Сіріус Голек (він був утікачем з Азкабану). Азкабан – це місце для чаклунів, які порушили закон. Весь час Поттера переховували і не дозволяли нікуди виходити. Коли друзі їхали у чарівне село Ґоґслід, де повно магазинів з солодощами, він залишався сам у замку. Та все одно вередун Гаррі вибрався із замку за допомогою карти, яку йому подарували брати Візлі. Гаррі Поттер багато разів виходив таки м способом із замку, та одного рназу йому не пощастило. Він зустрівся із Сіріусом. Здавалося все. Історія Поттера закінчена. Але Сіріус виявився хресним батьком Гаррі і не хотів завдавати йому кривди, а навпаки вберегти його. Ось так у Поттера з'явилася рідна людина.

Відьми

Ц   е правдива історія про справжнісіньких відьом, які виявляється, живуть серед нас і ненавидять дітей.  Знищити хоча б одну дитину для відьом з це найвища насолода. Тому дуже важливо 6н7авчитися розпізнавати відьму серед звичайних жінок. У цій історії Роалда Дала у головного героя є  розумна і спостережлива бабуся, яка знає все про таємниці відьом і розповідає внукові, як уникнути зустрічей з ними. Але все це виявляється марним. Одного разу хлопчик зустрічається віч-на віч з найголовнішою, найзлішою, найсильнішою відьмою усіх часів. Історія кінчається трагічно, адже хлопець залишається хом’яком. Назавжди!

Ця повість важка, вона розкриває іншу сторону життя, про яку нам не розказують батьки, ні вчать у школі. Насправді, зло має свої обличчя, вчинки і жахливі наслідки. У світі є відьми, ворожбити, мольфари.  У книзі підкреслено, що «відьма ніколи не виглядає підозріло, це і є вся таємниця маскування», « не потрібно людину судити людину по зовнішньому вигляді».

Книжка вчить бути пильним. У житті є багато пасток і різні люди. Як пише автор: «Коли вмирає королева бджола, у вулику завжди є ще одна королева, яка завжди готова зайняти її місце. Так і в звичайному житті. Коли людина має дружню сім’ю, завжди знайдеться той, хто захоче її розбити»

Маленька книжка про любов

 Історія розгортається напередодні Різдва в часи Другої світової війни. Головним героєм є Фред, який закоханий в однокласницю. Цей хлопчик намагається завоювати прихильність дівчинки, але, на жаль, безуспішно. фред зізнається у нових почуттях татові, точніше його святковому костюмові, бо самого тата забрали на війну. Батько заохочує сина бути сміливим і жертовним. Він жертвує шоколаду, яку так хотів з’їсти сам. Є в цій книзі і бійка, і любовні листи і прогулянка, і підтримка дорослих. Є в ній щасливий довгоочікуваний кінець. «справжнє щастя приходить звідкись ззовні, кожна людина носить його у собі. Найсумніші рядки в книзі написані про війну: «Коли ми не називаємо імен загиблих, а лише цифри, хіба ж це не війна».

   У книзі шведського письменника Ульфа Старка «Маленька кнгижка про любов»  багато гарних цитат, а я передає найглибше сюжет книги: «Навіть якщо йде війна, немає що їсти чи одіти, любов існує. Любо буде існувати доти, поки існують люди і планета Земля». Раджу прочитати цю книгу всім: і дорослим і малим.

Ангеліна ВОВК, 7 клас

ВІДГУКИ НА ПРОЧИТАНІ КНИЖКИ АНГЕЛІНИ ВОВК

Гаррі Поттер та келих вогню. Читайте тут...

Відгук на книжку "Привіт, це я!". Читайте далі...

Відгук на книжку "Лізка Мармизко". Читайте далі...

Відгук на книжку Гаррі Поттер і філософський камінь". Читайте тут...

Відгук на книжку "Тірамісу з полуницями". Читайте тут...

Відгук на книжку "Матильда". Читайте тут...

Відгук на книжку "Кава з кардамоном". Читайте тут...

Відгук на книжку "Шоколад із чилі". Читайте тут...