Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Розкажи мені казку, бабусю

       14 лютого - Міжнародний день дарування книг. Драмгуртківці вирішили перелистати книги, подаровані нашій школі і зробити веселу казкову сторінку. Цього разу юні актори зазирнули у віршовану збірку Олесі Овчар "Сонячна карусель", казкарки Віталії Савченко "Казки лісу" та поетеси Лариси Омельченко "Історії й уроки, почуті ненароком".

Детальніше...

Конкурс майстрів художнього читання

   12 лютого в Народному домі м. Тисмениці відбулися кущові відбіркові художні читання, присвячені 205-річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. За умовами конкурсу кожен учасник має представити три твори: 1) Тараса Шевченка, 2) українського класика, 3) власний твір або твір місцевого автора. Клубівці на конкурсі представляли учениця 9 класу Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ст. Вікторія Савик та студентка Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника Тетяна Марцінко. Вікторія Савик дебютувала у читацькому конкурсі, вона представила жюрі  уривок із поеми Т. Шевченка "Катерина", вірш Лесі Українки "Плющ" та власний твір "Щастя".

Детальніше...

Велику силу має коляда

  Гарну традицію виплекала наша Тисмениччина завершувати різдвяно-новорічні свята величною спільною Розколядою. Цьогорічні фестини "Від Різдва до Йордану" відбувалися у селі Підлужжі. 17 самодіяльних колективів району, а серед них і клубовецькі колядники, привезли на свято різнобарв'я колядок, збережених та пошанованих з давнини. Кожен колектив приносив на сцену дух Різдва, прославу Господнього Сина та Пресвятої Родини. Величні духовні акорди ріднили, єднали і творили спільнотну радість та гордість, що ми християни. Клубовецькі колядники обдарували присутніх давньою колядою "Уставай же, брате" у винонанні чоловічого квартету та різдвяним вертепом від юних драмгуртківців.

Детальніше...

"Покутські джерела" насправді джерелили

   16 вересня у місті Тисмениця відбувся ІХ Обласний відкритий покутський фестиваль аматорського мистецтва "Покутські джерела", присвячений сторіччю утворення Західно-Української Народної Республіки. У програмі фестивалю: відкриття містечка майстрів народної творчості Покуття та фолькльорно-музичного подвір'я "Гостинна Тисмениця", фестивальна хода, урочисте відкриття ІХ Обласний відкритий покутський фестиваль аматорського мистецтва "Покутські джерела", мистецька програма за участю аматорських колективів Городенківського, Снятиського, Тлумацького, Коломийського районів та м. Коломиї, виступи творчих колективів Тисменинччини, концерт за участю естрадних виконавців Прикарпаття.

Детальніше...

Концерт "Любов врятує світ"

11 лютого 2018 року у Народному Домі міста Тисмениця відбувся концерт "Любов врятує світ" за участю народного аматорського фольклорного ансамблю "Нонаккорд", клубу спортивного танцю "Старденс", багатьох молодіжних колективів та відомих виконавців Тисмениччини. У концертній програмі звучали пісні про любов, а свято приурочене дню закоханих.

 

Детальніше...

Стартували відбіркові кущові Шевченківські читання

   6 лютого у селі Миловання Тисменицького району відбулися відбіркові, кущові Шеченківські читання, у який взяли участь представники сіл Клубівці, Милування, Вільшаниця, Рошнів та Єзупіль. За усовами конкурсу, кожен конкурсант повинен прочитати три твори: 1. Шевченський твір, 2. твір українського класика, 3. власний або місцевого автора. Клубівці представляла Тетяна Марцінко, учениця 11 класу Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ст. У читанні Тетяни прозвучали: уривок з поеми "Катерина" Тараса Шевченка", вірш "Крути" Олексія Стефановича, авторська поезія "Вуличному музиканитові".

Детальніше...

«Нонаккорд» претендує на звання «народний аматорський»

   24 листопада у Народному домі м. Тисмениця зібралися шанувальники української пісні та якісного вокалу. Тут відбувся концерт вокального ансамблю «Нонаккорд» з метою присвоєння йому звання «народний аматорський». Творчий колектив на сцені вже четвертий рік. За цей час його учасники, а це п’ятеро талановитих вокалістів: Діана Шатарська із Тисмениці Роман Середюк, Іван Палагіцький, Тарас Пронюк, Олег Антошків із села Клубівці, встигли підібрати чималий репертуар та зібрати свою аудиторію поціновувачів. Молоді й обдаровані співаки є учасниками чи не усіх культурно-мистецьких заходів, що відбуваються на Тисмениччині. Тож не дивно, що святковий захід із назвою «Солодкі ноти листопаду» проходив при переповненому залі. 

Детальніше...

Вітаємо працівників культури, митців, майстрів народного мистецтва

   9 листопада - День української писемності та мови. А також Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Весь шкільний колектив щиро вітає працівників культури, митців, артистів, усіх хто творить нам свято, дарує радість, красу і натхнення. Слова подяки  та побажання щедрого натхнення і творчої активності адресуємо у першу чергу завклубу Роману Петровичу СЕРЕДЮКУ, завдрамгуртком Світлані Ярославівні СЛУПСЬКІЙ, сільському (а нині церковному) хору "Клубівчанка", аматорському фольклорному ансамблю "Намисто", чоловічому квартету "ТОРІ", усім клубовецьким митцям та натхненника.

Детальніше...

Клубні працівники підвищували свою кваліфікацію

   Упродовж чотирьох днів з 17 по 20 жовтня 2017 року для клубних працівників Тисменицького району та м. Івано – Франківська проходили курси підвищення кваліфікації, організовані спеціалістами навчально – методичного центру культури і туризму Прикарпаття на тему «Клубні заклади, як осередки культурно – освітнього та дозвіллєвого призначення». 72 години навчання пройшли ефективно на високо професійному рівні і були насичені надзвичайно важливою інформацією для працівників клубних установ, адже висвітлювалися питання перспектив та особливостей функціонування сільських закладів культури в реаліях реформи місцевого самоврядування.

Детальніше...

Вистава "Дай серцю волю, заведе у неволю"

 22 жовтня на сцені Клубовецької школи відбулася вистава за п'єсою Марка Кропивницького «Дай серцю волю, заведе в неволю», підготовлена драматичним гурком села Клубівці, режисер-постановник Світлана Слупська. Ролі виконували: Семен - Любомир Бойко, Одарка - Наталія Маланчій, Микита - Руслан Федорак, Іван - Віталій Козак,  дівчата - Божена Івасюк, Оксана Овчарчин, Тетяна Марцінко, парубки - Павло Баб'як, Іван Лялик, Морозиха - Світлана Слупська. На перегляді були представники районного та обласного відділу культури, сільська влада, вчителі та мешканці села. У виставі задіяно багато молодих акторів - студентів та старшокласників.

Детальніше...

Клубовецьке подвір'я

    У рамках святкування 26-річниці Незалежності України у районному центрі місті Тисменця пройшов традиційний фестиваль покутської творчості. На центральній площі міста розвернуте мистецьке дійство "Фольклорне подвір'я Тисмениччини".  Місцеві громади представляли куточок своєї рідної землі у вишиванках, рушниках, зразках народної творчості, стравах традиційної української кухні, у пісні, в слові, танці. Фольклорне дійство відбувалося на сцені, а на площі розгорнуто 28 дворів, де представлено різні старовинні обряди. Клубовецьке подвір'я представляли: керівництво села,  учасники драматичного гуртка, церковного хору, творчі люди села.

Детальніше...

Наші соловейки на сцені Рацібужа

   З 16 по 18 червня на запрошення пана Президента м. Рацібуж (Польща) та за організаційно – фінансової підтримки голів Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка та Тисменицької районної ради Романа Крутого мистецькі колективи Тисмениччини, а серед них вокальний ансамбль «ТОРІ» клубу с. Клубівці, керівник Роман Середюк представляли наше рідне українське хореографічне, пісенне мистецтво на Міжнародному фестивалі «Сілезія – Країна багатьох культур», що проходив у рамках святкування 800 – річчя Дня міста Рацібуж. Поїздка відбувалася згідно з угодою про співробітництво між громадами міст Тисмениця та Рацібуж, яку було підписано 8 травня 2004 року.

Детальніше...

З любов'ю про любов

   26 лютого 2017 року у Народному домі міста Тисмениця з концертною програмою «З любов‘ю» виступали молоді і талановиті співаки Діана Шатарська та чоловічий квартет «ТОРІ»: Роман Середюк, Іван Палагіцький, Олег Антошків та Руслан Борушок. Виконавці добре відомі нам, вони є окрасою та гордістю Тимениччини. Своїм шанувальникам артисти подарували насичену ліричну програму – пісенне мереживо щедрої української душі. Глибокі, задушевні, ніжні, проникливі слова та мелодії, майстерне виконання - усе співдіяло і розкривало таїну любові. Лавину бурхливих емоцій та адреналіну принесли на сцену вихованці школи спортивного танцю «Старденс». 

Детальніше...

Успіхи наших читців

    17 лютого у Народному домі м. Тисмениці відбувся ІІ етап районних літературних читань, присвячених 203-річниці від дня народження Т. Г. Шевченка. Наші конкурсантки учениці 10 класу Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ст. Оксана Овчарчин та Тетяна Марцінко показали високу підготовку, глибоке прочитання творів та розкриття образів. Їхні виступи справили гарне враження на журі. За результатами ІІ етапу конкурсу Оксана Овчарчин відзначено та нагороджено грамотою відділу культури Тисменицької РДА , а Тетяна Марцінко здобула друге місце і представлятиме район на ІІІ обласному турі літературних читань. Це великий успіх для нас.

Детальніше...

Розпочалися відбіркові літературні читання

   10 лютого в актовому залі Клубовецької сільської ради проходили відбіркові, кущові, літературні читання, в рамках святкування 203-річниці від дня народження Тараса Шевченка. У наш кущ входили такі села: Милування, Ронів, Сілець, Підпечери, Липівка, Клубівці, Узінь, Вільшаниця та Підлужжя. Журі - методисти відділу культури Тисменицької РДА Шкромида Роман Степанович та Федик Людмила Василівна. 

Детальніше...

Новорічний зорепад

   25 грудня у вселенське Різдво у  Народному домі міста Тисмениці відбувся святковий концерт «Новорічний зорепад", який творила талановита молодь району. Серед учасників творчого зорепаду - чоловічий квартет "ТОРІ" села Клубівці, у складі якого Роман Середюк (керівник), Іван Палагіцький, Тарас Пронюк та Олег Антошків. Елегантна четвірка заворожувала серця піснею. Свої музичні вітання дарували також Діана Шатарська, Валентина Рапій, Лариса Гавкалюк, Павлик Кавецький, Тетяна Петрів, Василь Стебиволк, Інна Данчук, Ілона Мороз, Василь Дубіцький Світлана Данчук та танцювальний колектив «Намисто». 

Детальніше...

Моя Україна прекрасна і незалежна

   23 серпня у Народному домі м. Тисмениця проведено урочисті збори з нагоди 25-ої річниці Незалежності України. Голова районної державної адміністрації Іван Семанюк та голова районної ради Роман Крутий виступили з привітальними словами з нагоди 25-ої річниці Незалежності України. Висловили впевненість у тому, що наша держава, безумовно, здолає агресію та усі негаразди і стане на шлях стрімкого розвитку.

Детальніше...

Свято духовної пісні

   На Різдво Івана Христителя 7 липня в урочищі «Вишнивець», що знаходиться між селищем Єзупіль та селом Сілець відбулося районне свято духовної пісні «Духова криниця». Традиційно у цьому заході взяли участь творчі колективи та солісти з Тисменицького району. Серед них чоловічий ансамбль "ТОРІ" села Клубівці. керівник - завклубом Роман Середюк. Духова Криниця — святе місце в урочищі Вишновець, між селом Сілець та селищем Єзупіль Тисменицького району Івано-Франківської обл. Чудотворне джерело, вода з якого зцілює людей. Відоме з XIII століття. Розташоване при потоці Єзупільський (притока Бистриці), на північ від села Сілець. 

Детальніше...

Наше талановите майбутнє

   Талановита молодь села Клубівці завоювала призові місця на районному молодіжному фестивалі-конкурсі української сучасної пісні «Майбутнє України», присвяченому Дню молоді, який проходив 26 червня у селі Милування Тисменицького району. Фестиваль-конкурс охопив три вікові категорії: молодшу (6-12 років), середню (13-17)  та старшу (18-30). З приємністю повідомляємо, що у середній віковій категорії призове ІІІ місце здобула  Овчарчин Оксана. У старшій віковій категорії переможцями стали:  ІІ місце – Негела Христина,  ІІІ місце – Іван Палагіцький.

Детальніше...

Творча онлайн-зустріч "Світанок почуттів"

  8 червня у Тисменицькому районі проходив обласний семінар з основних напрямків культурно-просвітницької роботи для директорів та завідувачів методичних кабінетів районних, міських Палаців, Будинків культури, Народних домів. Чоловіче вокальне тріо с. Клубівці, під керівництвом завклубом Романа Середюка, взяло участь у творчій онлайн-зустріч з заслуженим діячем мистецтв України, композитором, доцентом кафедри академічного та естрадного співу Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – Володимиром Домшинським, яка мала назву «Світанок почуттів».

Детальніше...

Благодійний концерт

   27 березня у народному домі міста Тисмениця відбувся благодійний концерт на підтримку юного тисменичанина Олександра Блискуна. В милосердній акції взяли участь благодійники та багато творчих колективів Тисмениччини, серед яких чоловіче тріо села Клубівці. Кожен намагався внести свою посильну лепту, щоб підняти на ноги онкохворого дев'ятирічного Олександра, якому діагностували нейросаркому привушної ділянки. Зібрані кошти передані родині Олександра, який зараз знаходиться на лікуванні в Італії (Неаполь).

Детальніше...

Концерт "Війна кохання не зупинить"

   14 лютого в народному домі міста Тисмениці відбувся концерт до Дня закоханих "Війна кохання не зупинить", участь в якому взяли школа спортивно-бального танцю "Старденс" (м. Тисмениця), художній керівник Микола Старчук та молоді клубовецькі артисти, керівник завклубом Роман Середюк. "Війна кохання не зупинить"  - мюзикл, танцювальню партію виконували  Мар'ян Лобур та Марія Татарин (с. Вільшаниця).  Співали: Оксана Овчарчин, Христина Квасніцька, Наталія Маланчій, Світлана Молощак, Тарас Пронюк, Іван Палагіцький, Олег Антошків та Роман Середюк, літературне читання  - Іван Палагіцький.

Детальніше...

Розпочався районний відбірковий огляд художнього читання

   11 лютого в будинку культури міста Тисмениці відбувся кущовий огляд художнього читання, у якому взяли участь представники навколишніх сіл району. Першими виступали читці із села Клубівці: Оксана Овчарчин, учениця 9 класу Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Руслан Федорак, студент ІІ курсу Національного технічного університету нафти і газу. За умовами конкурсу кожен читець повинен прочитати три твори: перший обов"язково - Шевченківський, два інших - за вибором. Оксана Овчарчин читала віршовані твори: Тараса Шевченка "Хустина", Івана Франка "Я не лукавила з тобою", Лесі Українки "Вишеньки".

Детальніше...

Клубівці колядують

   24 січня в Народному домі міста Тисмениці відбулася велика розколяда "Тисменицькі Різдвяні фестини" за участю всіх колективів району. Серед представників були клубовецькі колядувальники, які славили Боже Дитя сільською дитячою колядкою "В глибокій долині", давньою повстанскою - "Уставай же, брате" та гарним віншуванням. Клубівці представляли: школярі 4 класу, представниці фольклорного ансамблю "Намисто", церковного хору та приклубного молодіжного ансамблю.

Детальніше...

Андріївські вечорниці в Клубівцях

   З-поміж зимових свят одним із найцікавіших в українців було свято Андрія. Цього року його по-особливому відзначали в селі Клубівці Тисменицького району. Організатор свята й автор сценарію - випускниця Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника спеціальності Театральне мистецво Світлана Слупська, яка з 2012 року є художнім керівником народного драматичного театру села Клубівці.

Детальніше...

5657414
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
1239
4857
1239
5626886
75410
134637
5657414

Ваш IP: 34.204.179.0
Server Time: 2019-08-19 08:49:33
Счетчик joomla