Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Відбулася прем'єра казки "Дивна картина"

   У вівторок, 22 грудня, у нашій школі відбулася прем'єра казки "Дивна картина", яку написала Лариса Омельченко з Дніпра. Я брала участь у цій п'єсі, грала роль дівчинки Вербинки. Режисер-постановщик п'єси керівник сільського драматичного гуртка Слупська Світлана Ярославівна, яка провела з нами багато репетицій. З нашого 5 класу виступали Діана Кузенко - Фея, Максим Ільницький - Дідусь Вусань, я  і моя сестра Діана Лесюк - Калинка.

Детальніше...

Подяка керівнику Народного аматорського драматичного гуртка

   Подяка керівнику Народного аматорського драматичного гуртка с. Клубівці Світлані Ярославівні Слупській за багаторічну співпрацю у вихованні учнівської молоді, вагомий внесок у розвиток та підтримку культури і мистецтва рідного села, збереження його історії та традицій, популяризацію сучасної української літератури у рік відзначення 500-річчя Клубівців та Золотого ювілею  від адміністрації та колективу Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

 

 

Детальніше...

Бруно Ферреро "Зустріч"

 

БРУНО ФЕРРЕРО "ЗУСТРІЧ"

Ролі виконують: Надія РОМАХ, Ігор САМБОРСЬКИЙ

Режисер-постановник: Світлана СЛУПСЬКА, завдрамгуртка

Відеозапис та аранжування Роман СЕРЕДЮК, завклубом с. Клубівці

Листопад, 2020

Дивіться на каналі Ютуб : "ЗУСТРІЧ"

Детальніше...

Відео-проект "Для мами" від сільського драматичного гуртку

    "Для мами" - так назвали свій відео-проект учні 6-9 класів, які зорганізувалися у своєрідному онлайн-театрі слова, щоб спільно до свята Матері сказати найдорожчим неням неспізніле ДЯКУЮ. Організатор проекту завідуюча драматичним гуртком Світлана Слупська. У відеопостановці фрагмети дитячих зізнань, теплих і дуже хвилюючих. "Я люблю свою маму!" - промовляє кожна дитина і щиро розповідає, яка у неї мама найкраща, найдорожча, наймиліша, чуттєва, сердечна, рідна.... Розповіді сповнені спогадів, теплих миттєвостей, щирої радості і вдяки Богові за маму. Проект об'єднав театрально обдарованих школярів, які добре володіють словом і сценою. В умовах карантину, вони знайшли собі сцену на ріднім подвір'ї, в лісі, на лузі, на жовтоквітному полі під голубим небом.  Ніщо не завадило їм сказати Мамі найдорожчі слова, що ллються з люблячого серця.

Детальніше...

Стартував кущовий огляд художнього читання

   У Народному Домі м. Тисмениця відбулися Шевченківські читання, присвячені 206-річниці від Дня народження поета. У кущовому огляді художнього читання  Клубівці представляли учениця 9 класу Надія Ромах та студентка Прикарпатського університету ім. В. Стефаника Тетяна Марцінко. За умовами конкурсу кожен учасник читав по два твори. Тетяна Марцінко читала: Т. Шевченка"У тихім раї на землі" і власний вірш "Вуличному поету", Надія Ромах - Т. Шевченко "Думка", Л. Українка "Як дитиною бувало". Підготувала до конкурсу завдрамгуртком Світлана Слупська.

Детальніше...

Різдвяне районне свято народної творчості

26 січня 2020 року традиційне щорічне різдвяне районне свято народної творчості “Від Різдва до Йордану”, що відбувається в різних населених пунктах Тисменицького району, приймало місто Тисмениця. Різдво Христове прославляли в цей чудовий день творчі аматорські колективи з 19 населених пунктів Тисменицького району, які об’єднали близько 400 учасників. Колядки, щедрівки, віншування, театральні постановки на різдвяну тематику – всі ці пісенні барви й мистецькі номери наповнювали Народний дім міста Тисмениця радістю, атмосферою святкового настрою, відчуттям Господньої благодаті.

Детальніше...

Надвечір'я з "Клубівчанкою"

"Яке це щастя — бути молодим"

Володимир Сосюра

20 жовтня 2019 року у залі Клубовецької школи відбулася мистецька зустріч мешканців села з хоровим колективом «Клубівчанка». «Надвечір'я з «Клубівчанкою» – так називалася мандрівка у багату творчу біографію співочого колективу. Хор «Клубівчанка» був створений при сільському клубі села Клубівці у 70-х роках як ансамбль. У 80-х роках під керівництвом учителів Тисменицької музичної школи Тамари Березіцької та Івана Дутки він перетворюється на змішаний хор. Коли клуб був в аварійному стані репетиції хору відбувалися в оселі активістів Івана Семеновича та Марії Олексіївни Борушків.

Детальніше...

Розкажи мені казку, бабусю

       14 лютого - Міжнародний день дарування книг. Драмгуртківці вирішили перелистати книги, подаровані нашій школі і зробити веселу казкову сторінку. Цього разу юні актори зазирнули у віршовану збірку Олесі Овчар "Сонячна карусель", казкарки Віталії Савченко "Казки лісу" та поетеси Лариси Омельченко "Історії й уроки, почуті ненароком".

Детальніше...

Конкурс майстрів художнього читання

   12 лютого в Народному домі м. Тисмениці відбулися кущові відбіркові художні читання, присвячені 205-річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. За умовами конкурсу кожен учасник має представити три твори: 1) Тараса Шевченка, 2) українського класика, 3) власний твір або твір місцевого автора. Клубівці на конкурсі представляли учениця 9 класу Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ст. Вікторія Савик та студентка Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника Тетяна Марцінко. Вікторія Савик дебютувала у читацькому конкурсі, вона представила жюрі  уривок із поеми Т. Шевченка "Катерина", вірш Лесі Українки "Плющ" та власний твір "Щастя".

Детальніше...

Велику силу має коляда

  Гарну традицію виплекала наша Тисмениччина завершувати різдвяно-новорічні свята величною спільною Розколядою. Цьогорічні фестини "Від Різдва до Йордану" відбувалися у селі Підлужжі. 17 самодіяльних колективів району, а серед них і клубовецькі колядники, привезли на свято різнобарв'я колядок, збережених та пошанованих з давнини. Кожен колектив приносив на сцену дух Різдва, прославу Господнього Сина та Пресвятої Родини. Величні духовні акорди ріднили, єднали і творили спільнотну радість та гордість, що ми християни. Клубовецькі колядники обдарували присутніх давньою колядою "Уставай же, брате" у винонанні чоловічого квартету та різдвяним вертепом від юних драмгуртківців.

Детальніше...

"Покутські джерела" насправді джерелили

   16 вересня у місті Тисмениця відбувся ІХ Обласний відкритий покутський фестиваль аматорського мистецтва "Покутські джерела", присвячений сторіччю утворення Західно-Української Народної Республіки. У програмі фестивалю: відкриття містечка майстрів народної творчості Покуття та фолькльорно-музичного подвір'я "Гостинна Тисмениця", фестивальна хода, урочисте відкриття ІХ Обласний відкритий покутський фестиваль аматорського мистецтва "Покутські джерела", мистецька програма за участю аматорських колективів Городенківського, Снятиського, Тлумацького, Коломийського районів та м. Коломиї, виступи творчих колективів Тисменинччини, концерт за участю естрадних виконавців Прикарпаття.

Детальніше...

Концерт "Любов врятує світ"

11 лютого 2018 року у Народному Домі міста Тисмениця відбувся концерт "Любов врятує світ" за участю народного аматорського фольклорного ансамблю "Нонаккорд", клубу спортивного танцю "Старденс", багатьох молодіжних колективів та відомих виконавців Тисмениччини. У концертній програмі звучали пісні про любов, а свято приурочене дню закоханих.

 

Детальніше...

Стартували відбіркові кущові Шевченківські читання

   6 лютого у селі Миловання Тисменицького району відбулися відбіркові, кущові Шеченківські читання, у який взяли участь представники сіл Клубівці, Милування, Вільшаниця, Рошнів та Єзупіль. За усовами конкурсу, кожен конкурсант повинен прочитати три твори: 1. Шевченський твір, 2. твір українського класика, 3. власний або місцевого автора. Клубівці представляла Тетяна Марцінко, учениця 11 класу Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ст. У читанні Тетяни прозвучали: уривок з поеми "Катерина" Тараса Шевченка", вірш "Крути" Олексія Стефановича, авторська поезія "Вуличному музиканитові".

Детальніше...

«Нонаккорд» претендує на звання «народний аматорський»

   24 листопада у Народному домі м. Тисмениця зібралися шанувальники української пісні та якісного вокалу. Тут відбувся концерт вокального ансамблю «Нонаккорд» з метою присвоєння йому звання «народний аматорський». Творчий колектив на сцені вже четвертий рік. За цей час його учасники, а це п’ятеро талановитих вокалістів: Діана Шатарська із Тисмениці Роман Середюк, Іван Палагіцький, Тарас Пронюк, Олег Антошків із села Клубівці, встигли підібрати чималий репертуар та зібрати свою аудиторію поціновувачів. Молоді й обдаровані співаки є учасниками чи не усіх культурно-мистецьких заходів, що відбуваються на Тисмениччині. Тож не дивно, що святковий захід із назвою «Солодкі ноти листопаду» проходив при переповненому залі. 

Детальніше...

Вітаємо працівників культури, митців, майстрів народного мистецтва

   9 листопада - День української писемності та мови. А також Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Весь шкільний колектив щиро вітає працівників культури, митців, артистів, усіх хто творить нам свято, дарує радість, красу і натхнення. Слова подяки  та побажання щедрого натхнення і творчої активності адресуємо у першу чергу завклубу Роману Петровичу СЕРЕДЮКУ, завдрамгуртком Світлані Ярославівні СЛУПСЬКІЙ, сільському (а нині церковному) хору "Клубівчанка", аматорському фольклорному ансамблю "Намисто", чоловічому квартету "ТОРІ", усім клубовецьким митцям та натхненника.

Детальніше...

Клубні працівники підвищували свою кваліфікацію

   Упродовж чотирьох днів з 17 по 20 жовтня 2017 року для клубних працівників Тисменицького району та м. Івано – Франківська проходили курси підвищення кваліфікації, організовані спеціалістами навчально – методичного центру культури і туризму Прикарпаття на тему «Клубні заклади, як осередки культурно – освітнього та дозвіллєвого призначення». 72 години навчання пройшли ефективно на високо професійному рівні і були насичені надзвичайно важливою інформацією для працівників клубних установ, адже висвітлювалися питання перспектив та особливостей функціонування сільських закладів культури в реаліях реформи місцевого самоврядування.

Детальніше...

Вистава "Дай серцю волю, заведе у неволю"

 22 жовтня на сцені Клубовецької школи відбулася вистава за п'єсою Марка Кропивницького «Дай серцю волю, заведе в неволю», підготовлена драматичним гурком села Клубівці, режисер-постановник Світлана Слупська. Ролі виконували: Семен - Любомир Бойко, Одарка - Наталія Маланчій, Микита - Руслан Федорак, Іван - Віталій Козак,  дівчата - Божена Івасюк, Оксана Овчарчин, Тетяна Марцінко, парубки - Павло Баб'як, Іван Лялик, Морозиха - Світлана Слупська. На перегляді були представники районного та обласного відділу культури, сільська влада, вчителі та мешканці села. У виставі задіяно багато молодих акторів - студентів та старшокласників.

Детальніше...

Клубовецьке подвір'я

    У рамках святкування 26-річниці Незалежності України у районному центрі місті Тисменця пройшов традиційний фестиваль покутської творчості. На центральній площі міста розвернуте мистецьке дійство "Фольклорне подвір'я Тисмениччини".  Місцеві громади представляли куточок своєї рідної землі у вишиванках, рушниках, зразках народної творчості, стравах традиційної української кухні, у пісні, в слові, танці. Фольклорне дійство відбувалося на сцені, а на площі розгорнуто 28 дворів, де представлено різні старовинні обряди. Клубовецьке подвір'я представляли: керівництво села,  учасники драматичного гуртка, церковного хору, творчі люди села.

Детальніше...

Наші соловейки на сцені Рацібужа

   З 16 по 18 червня на запрошення пана Президента м. Рацібуж (Польща) та за організаційно – фінансової підтримки голів Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка та Тисменицької районної ради Романа Крутого мистецькі колективи Тисмениччини, а серед них вокальний ансамбль «ТОРІ» клубу с. Клубівці, керівник Роман Середюк представляли наше рідне українське хореографічне, пісенне мистецтво на Міжнародному фестивалі «Сілезія – Країна багатьох культур», що проходив у рамках святкування 800 – річчя Дня міста Рацібуж. Поїздка відбувалася згідно з угодою про співробітництво між громадами міст Тисмениця та Рацібуж, яку було підписано 8 травня 2004 року.

Детальніше...

З любов'ю про любов

   26 лютого 2017 року у Народному домі міста Тисмениця з концертною програмою «З любов‘ю» виступали молоді і талановиті співаки Діана Шатарська та чоловічий квартет «ТОРІ»: Роман Середюк, Іван Палагіцький, Олег Антошків та Руслан Борушок. Виконавці добре відомі нам, вони є окрасою та гордістю Тимениччини. Своїм шанувальникам артисти подарували насичену ліричну програму – пісенне мереживо щедрої української душі. Глибокі, задушевні, ніжні, проникливі слова та мелодії, майстерне виконання - усе співдіяло і розкривало таїну любові. Лавину бурхливих емоцій та адреналіну принесли на сцену вихованці школи спортивного танцю «Старденс». 

Детальніше...

Успіхи наших читців

    17 лютого у Народному домі м. Тисмениці відбувся ІІ етап районних літературних читань, присвячених 203-річниці від дня народження Т. Г. Шевченка. Наші конкурсантки учениці 10 класу Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ст. Оксана Овчарчин та Тетяна Марцінко показали високу підготовку, глибоке прочитання творів та розкриття образів. Їхні виступи справили гарне враження на журі. За результатами ІІ етапу конкурсу Оксана Овчарчин відзначено та нагороджено грамотою відділу культури Тисменицької РДА , а Тетяна Марцінко здобула друге місце і представлятиме район на ІІІ обласному турі літературних читань. Це великий успіх для нас.

Детальніше...