Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Наше талановите майбутнє

   Талановита молодь села Клубівці завоювала призові місця на районному молодіжному фестивалі-конкурсі української сучасної пісні «Майбутнє України», присвяченому Дню молоді, який проходив 26 червня у селі Милування Тисменицького району. Фестиваль-конкурс охопив три вікові категорії: молодшу (6-12 років), середню (13-17)  та старшу (18-30). З приємністю повідомляємо, що у середній віковій категорії призове ІІІ місце здобула  Овчарчин Оксана. У старшій віковій категорії переможцями стали:  ІІ місце – Негела Христина,  ІІІ місце – Іван Палагіцький.

 

 Фестиваль стає традиційним для Тисмениччини. Щорічно у День молоді обирають кращих у мистецтві співу та заохочують своїм талантом примножувати славу рідної України. Організаторамии пісенного фестивалю є районний відділ культури  і відділ у справах сім’ї та молоді Тисменицької райдержадміністрації. У відбіркових турах, які проходили у селах Клубівці (16 червня), Хом'яківка та Старий Лисець було визначено 18 фіналістів із 35 претендентів, які змагалися у заключному етапі конкурсу. Учасників привітав голова Тисменицької районної ради Роман Крутий.

   Метою фестивалю-конкурсу є виявлення та розкриття талановитих виконавців у жанрі вокального музичного мистецтва, збагачення духовного світу дітей, естетичний розвиток і виховання дітей та творчої молоді, стимулювання творчого росту митців у системі формування сучасної української музичної культури, популяризація та підтримка сучасної української пісні.

   Оцінювали творчість молодих виконавців: Постолянюк Ольга (головний спеціаліст управління культури обласної держадміністрації, голова журі), Глодов’юк Любов (завідуюча методичним кабінетом відділу культури), Костенко Віолета (директор Єзупільської музичної школи), Шатарська Діана ( естрадна співачка, вихованкаі вокальної студії НД м. Тисмениця), Березіцька Тамара (керівник вокальної студії Народного дому м. Тисмениця), Протас Лілія (головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту). 

   В період підведення підсумків та визначення переможців конкурсу (40 хвилинної паузи) гостей та учасників фестивалю обдаровували рідною піснею квартет хлопців клубу с. Клубівців (керівник Роман Середюк), співачки Оксана Недоступ та Діана Шатарська. 

 Три призові місця - чудовий результат клубовецької молоді! Вітаємо наших переможців, бажаємо плекати і нести рідну пісню, удосконалювати своє мистецтво, виходити на світовий рівень, гордо стверджувати, що майбутнє України - талановите, яскраве, дзвінкологосе і неперевершене.

Вичерпна інформація на сайті відділу культури Тисменицької РДА