Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

З любов'ю про любов

   26 лютого 2017 року у Народному домі міста Тисмениця з концертною програмою «З любов‘ю» виступали молоді і талановиті співаки Діана Шатарська та чоловічий квартет «ТОРІ»: Роман Середюк, Іван Палагіцький, Олег Антошків та Руслан Борушок. Виконавці добре відомі нам, вони є окрасою та гордістю Тимениччини. Своїм шанувальникам артисти подарували насичену ліричну програму – пісенне мереживо щедрої української душі. Глибокі, задушевні, ніжні, проникливі слова та мелодії, майстерне виконання - усе співдіяло і розкривало таїну любові. Лавину бурхливих емоцій та адреналіну принесли на сцену вихованці школи спортивного танцю «Старденс». 

 

   

 

 

 

 

 

 

   Сучасні спортивні танці хіп-хоп, контемп, цікаву дуетну постановку представили юначі та дитячі колективи "Старденсу", керівник Микола Старчук, тренер Мар'ян Лобур. А ліричну танцювальну замальовку дарували учасники народного аматорського ансамблю «Тисменичанка», вихованці Яреми Галиги та Романа Шкромимиди.   

   Концерт пройшов яскраво та успішно,  в теплій атмосфері, у переповненому залі, у шквалі аплодисментів та замилуванні глядачів.  Талановита п'ятірка дивувала, заворожувала зал та розкривалася у пісенній красі. 

  Кожна пісня - особливий театр, змінювалися костюми, світлова гама, склад виконавців. Розчулив слухачів дует - Діана Шатарська та Олег Антошків, сольні номери Діани та Руслана Борушка. У репертуарі виконавців є пісні анлійською та французькою мовами. Кокетно, моторно та щебетливо вела програму Ольга Карп'юк. Світлові переливи та ефекти творили свою колоритну рапсодію.

  З любов'ю про любов говорили пісенні вуста, хто вчув ту мову, був щасливим...

Оксана КУЗЬМА

Світлини на сайті відділу культури Тисменицької РДА