Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Свято духовної пісні "Духова криниця - 2014"

   Духова криниця – відпустове місце у Тисменицькому районі, відоме із ХІІІ століття. Сюди прибувають тисячі паломників, а щороку 6-7 липня тут відбуваються масштабні духовно-мистецькі заходи. Релігійна святиня вабить прочан своєю особливою атмосферою: люди прибувають з різних куточків, щоб віднайти спокій душі, помолитися, зачерпнути води із джерела.

 

Віряни добре знають, що водиця, привезена із Духової криниці, має цілющі властивості і за якостями не поступається йорданській. Вона лікує тілесні й духовні рани і протягом року зберігає свою якість. У цій мальовничій долині протягом двох днів проходять нічні чування, молитовні відправи та свято духовної пісні.

Цього року програма розпочалася недільного вечора із Всеношного та Соборування. А вже після опівночі були Хресна дорога, Молебень до Хреста Чоловіколюбця, Акафіст до Святого Предтечі Івана Хрестителя. Вранці о 6-й священики відслужили Утреню, Святу Літургію із мируванням та освятили воду із джерела. Богослужіння очолив декан Єзупільського деканату о.Богдан Курилів, якому співслужили священики цього деканату.

Зі щемом у серці та сльозами в очах паломники молилися за Україну, щиро просили у Христа доброї долі для українського народу, а головне, миру у державі, злагоди у суспільстві.

Святкування продовжилося концертом духовної пісні, організованим відділом культури районної державної адміністрації, у якому взяли участь хорові колективи та виконавці краю. У величних піснеспівах учасники програми прославляли Христа та Пречисту Діву. Нам приємно, що чоловічий колектив нашого села вже вкотре бере участь у святі духовної пісні. І  цього року клубівчани вплели свою пісенну лепту в віночок любові та прослави Господа і України.

Джерело інформації:

http://kultura-tsm.at.ua/news/dukhova_krinicja_2014/2014-07-07-292

На світлині: Клубовецький чоловічий квартет на сцені Духової криниці