Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Зустріч з сільським головою

   Редколегія учнівської газети "Шкільна правда" періодично інформує своїх читачів про події села. Вже доброю традицією для нас стало спілкування (інтерв'ювання) з сільським головою Богданом Івановичем Рекетчуком. На сторінках нашої газети є багато цікавої інформації про господорювання Богдана Івановича у селі. Для нас він приклад доброго господаря, який дбає про людей і про нашу школу, змінює обличчя села, робить село красивим, сучасним і привабливим. У селі давно таких робіт не велося, тому і назбиралося багато невирішених проблем. Треба ще клубу для молоді, садочок для діток і т.д. А сьогодні ми поговоримо про те, що вже зроблено чи у процесі роботи.

Третьокласники дякували щедрівкою голові села

   Третьокласники завітали до голови села Богдана Рекетчука, щоб подякувати йому, виконавчому комітету та усьому депутатському корпусу за суттєву допомогу та підтримку школі. Школярі відчувають піклування сільської влади, тому так щиро звучать дитячі щедрівки та вінчування. Дай Вам, Боже, все, що гоже, Многа Літа, добра й втіхи, в усьому ладу, здоров'я й гаразду, Божого покрову й миру Вашому дому!

"Шкільна правда" завітала до голови села

    Розпочався новий навчальний рік для гуртківців-журналістів, творців учнівської газети "Шкільна правда". Повертаються до улюбеного занняття школярі другого року навчання у гуртку, формується дієва команда. За доброю традицією перші інтерв'ю для газети "Шкільна правда" у керівників школи та села. Сьогодні редколегія завітала до голови села Богдана Рекетчука.

- Богдане Івановичу, хочемо довідатися у Вас чим живе село, що нового, цікаво, втішного? Найперше і найбільше нас цікавить стан будівництва спортивної зали на даний момент. 

- Спорудження спортивної зали на стадії завершення. Необхідно добудувати перехідну галерею. Якраз питання добудови перехідної галереї ми будемо розглядати на сесії сільської ради. 

– Чи можете назвати приблизну дату завершення будівництва і від чого вона залежить?

Новий атракціон для дітей

  Новий атракціон - гойдалку "Коник" - подарувало село своїм малятам у День захисту дітей. Коника прилаштовано на ігровому майданчику біля адмінбудівлі сільської ради. Атракціон діючий, для гойдання на потрібна пара учасників. Виготовленню та встановленню атракціона сприяли голова села Богдан Рекетчук, директор школи Володимир Пронюк, учитель трудового навчання Ярослав Палетка, завгосп школи Микола Бойко та техпрацівник школи Богдан Федорак.

Землеупорядкування – одна з найдавніших професій

   У Клубовецькій сільській раді землеупорядником працює Іван Іванович Антошків. Школярі добре знають його як спортсмена і громадського активіста. Та мало знають про його роботу. Як виявляється, землевпорядкування – одна з найдавніших професій. Історичні літописи свідчать про те, що ще до прийняття християнства, понад 1000 років тому, у Київській Русі вже проводили вимірювання землі. Першими землевпорядниками були межувальники, які встановлювали та закріплювали межі і видавали документи, що засвідчували право на землю. Ще тоді землевпорядники були шанованими людьми, адже в їхніх руках перебувало головне багатство - земля, основа для функціонування всіх сфер діяльності людини. Не знаємо, чи тепер шанують так цю професію, але розуміємо, що без неї ніяк. Тому завітали до Івана Івановича розпитати, як йому вдається регулювати земельні відносини у селі.

Керівники обговорили пріоритетні завдання розвитку села

   27 квітня заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур провів виїзний прийом громадян у с. Клубівці, інформує Тисменицька РДА. У розмові із сільським головою Богданом Рекетчуком обговорили пріоритетні завдання щодо розвитку села. Одним із них є будівництво сучасного спортивного комплексу. Зараз активно проводяться будівельні роботи, зведено вже два поверхи.

Любіть своє село, - голова села Богдан Рекетчук

   Напередодні Великодня редколегія учнівської газети «Шкільна правда» завітала до голови села Клубівці Богдана Рекетчука. У школярів багато запитань до керівника села. Богдан Іванович добре знає кожного з них, навіть, звертається до них по імені та по батькові і радо відповідає на запитання юних журналістів.

   – Богдане Івановичу, ми з нетепінням чекаємо нового спортивного залу. Щодня спостерігаємо за роботою будівельної бригади і радіємо з того, що робота йде повним ходом. Розкажіть, будь ласка, про хід робіт на спорудженні спортивної зали?

Вітаємо з днем народження голову села Богдана Рекетчука

   20 березня - день народження голови села Клубівці Богдана Івановича Рекетчука. Громада села, колектив Клубовецької сільської ради, Клубовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів щиро вітають керівника села, висловлюють слова великої вдячності за добру господарність, чуйність, розуміння, допомогу і шлють найкращі побажання:  міцного здоров’я, задоволення від роботи, здійснення нових проектів, особистого щастя, чудового настрою, родинного затишку та щедрої Божої ласки.

Дякуємо за турботу про нас

   Подяку голові села Богдану Івановичу Рекетчуку та депутатському корпусу складають вихованці групи дошкільної підготовки "Сонечко" за матеріальну допомогу, виділену на придбання спортивного інвентаря, роздаткового та наочного матеріалу, дитячих книг та казок. Вихователька Наталія Романівна радіє дарункам, бо вони необхідні у її щоденній роботі - вихованні та зайнятості дошкільнят.

Визначені переможці VII обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

   06 грудня 2016 року в Івано-Франківській обласній раді відбулося урочисте вручення дипломів переможців 7 обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич привітав переможців конкурсу, побажав плідної співпраці. У своєму виступі голова обласної ради порівнював особливості місцевого самоврядування в Україні та Європі, а також привітав представників місцевого самоврядування в Івано-Франківській області з прийдешнім професійним святом – Днем місцевого самоврядування в Україні, побажав добра, миру та спокою.

Найважливіше – вислухати людину і допомогти

   7 грудня - День місцевого самоврядування України. Школярі прийшли привітати сільських самоврядуванців та при гарній нагоді поспілкувалися з головою села Богданом Івановичем Рекетчуком.

- Богдане Івановичу, ми вітаємо вас з Днем місцевого самоврядування в Україні. Ми вже трохи розуміємо важливість розвитку самоврядування і бачимо які гарні переміни відбулися у селі, завдячуючи дієвому самоврядуванню і зокрема вам, як вправному керівнику села. Знаємо, що вчора ви привезли нагороду з області. Поділіться з нами, що це за нагорода?

Схід села

     У неділю 23 жовтня клубівчани - власники земельних паїв зустрілися з представниками агропідприємств, які конкурують умовами виплат орендної плати за право користування землею наступні 7 та 10 (для меліоративних земель) років. Завданням громади було заявити про розуміння справедливої плати на сьогоднішній день за земельний пай в умовах конкуренції. А представникам аргопідприємств, їх було троє на зібранні, переконати у вигідності саме їх умов оренди. На зустрічі були представники районної та сільської влади. Модерував зустріч депутат Тисменицької районної ради Богдан Палагіцький.

У Клубівцях гостювала Лариса Омельченко з Дніпропетровська

     В рамках святкування Дня Захисника України, 74 річниці УПА та 110 річниці Церкви Святої Покрови Божої Матері на запрошення села два дні у Клубівцях гостювала завідуюча історико-краєзнавчим музеєм імені Олекси Коваля, поетеса, громадський активіст та волонтер з Дніпропетровщини Лариса Павлівна Омельченко.  У програмі заходів: відвідиния місцевого музею-криїівки, історико-краєзнавчого музею села, обмін досвідом краєзнавчо-пошукової роботи, патріотичні читання, огляд сучасної вітчизняної патріотичної літератури. Перебування гості було досить насиченим і залишило незабутні враження.

Щоб знати - треба питати

   Як ви вже знаєте у нашому селі розпочалося спорудження спортивної зали. Ми пильно стежили за тим, як зводилися високі каркаси. І, звичайно, нам нетерпиться знати, що буде далі? Ми учениці 7 класу Турик Марія-Анна і Шешурак Богданна вирішили поцікавитися у голови сільської ради Богдана Івановича Рекетчука. Хочемо знати, яким буде спортзал, чим буде облаштований і коли ми зможемо займатися спортом у новому приміщенні. А ще що нового буде у Клубівцях. За пероід головування Богдана Івановича село осучаснилося, змінилися дороги, багато зроблено для дозвілля дітей.

Новий сайт районної ради

   30 червня на четвертій сесії Тисменицької районної ради презентували новий сайт райради http://tsmrada.if.ua, Інформація, якою наповнюється сайт, подається трьома мовами: українською, польською, англійською. Раніше був спільний сайт Тисменицької РДА та райради. Зараз знайдено можливість подавати ширше новини району. Новий сайт наповнюється і вже містить багато корисної інформації, зокрема про четверту сесію Тисменицької районної ради. Запрошуємо вас відвідати новий веб-сайт і стати активним учасником життя району.

Освячення ігрового майданчика у Клубівцях

   21 квітня 2016 року відбулося освячення ігрового майданчика та місця під спорудження спортивної зали у селі Клубівці. Чин освяти провів місцевий парох отець-декан Петро Скрипник. Про ігровий майданчик подбала Клубовецька сільська рада і знаходиться він якраз біля адмінбудівлі. Атракціони виготовляло ВПТУ №21 міста Івано-Франківська. Ігровий майданчик – чудовий дарунок для клубовецької малечі. Найкращою подякою за турботу сільській владі – є сміх та радість, які панують на майданчику.

Приступаємо до реалізації проекту

  Наше пильне око запримітило скупчення чоловіків та якісь роботи на ділянці поблизу будівлі сільської ради. Зі звичною цікавістю, властивою шкільній редакційній колегії, ми звернулися за поясненнями до голови села Богдана Рекетчука.

 - Богдане Івановичу, що тут відбувається?

- Приступаємо до реалізації проекту - будівництва спортивної зали. Це буде приміщення (14х30) ангарного типу з залізними колонами, каркас з металоконструкцій, покриття - сенгвіч-панелями. Планування: спортивна зала (422,95 м.кв), снарядна (25,10 м.кв), кабінет інструктора (14,71 м.кв),  душова (6,12 м.кв.)

Радіємо перемозі і закочуємо рукави

   Клубовецька сільська рада стала одним із десяти призерів VI обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.  Переможцем став наш проект "Здорові діти - майбутнє нації". Даний проект включає будівництво спортивної зали школи. Місце для споруджена визначене по вулиці Миру (10 метрів нижче будівлі сільської ради). Початок робіт планується вже у 2016 році, реалізація - 2016-2017 роки. 

Результати виборів до місцевих рад

25 жовтня 2015 року відбулися вибори до місцевих рад.  Виборці визначали, хто керуватиме селом, хто стане депутатами в обласних, міських, районних і сільських радах.

За результатами виборів на посаду голови села Клубівці вдруге обрано (з великою перевагою) РЕКЕТЧУКА Богдана Івановича. 

Вибори до місцевих рад. Інтерв'ю з головою сільської ради Богданом Рекетчуком

   У жовтні нас очікують вибори до місцевих рад. З цього приводу ми поспілкувалися із  головою Клубовецької сільської ради Богданом Рекетчуком.

– Слава Ісусу Христу! Богдане Івановичу, на порозі вибори до місцевих рад. Чесно сказати, у нас більше запитань аніж розуміння ситуації, яка відбувається в Україні. Чи відбуватимуться вибори у нашому селі?

­– Так, звичайно, вибори будуть відбуватися у нашому селі, як і загалом в нашій країні на тій основі, що діяла дотепер. Змін не передбачено.

24-річниця Незалежності України

  Клубівці відзначили 24-річницю Незалежності України одночасно із 495-ою річницею села концертом "Любіть Україну всім серцем своїм...". А напередодні, 23 серпня, на свято Державного прапора, після недільної служби Божої, клубівчани пройшли урочистою ходою до могили Борцям за волю України та провели коротке віче упереміж із пісенними номерами. 

Інтерв'ю з бухгалтером сільської ради Ярославом Бідочко

   Професія бухгалтера давня і одна із найбільш поширених. Бухгалтери працюють із грішми – ведуть облік доходів та витрат, стежать за рухом фінансів підприємства, нараховують заробітну плату та податки працівникам тощо. Вони обізнані у багатьох сферах знань: правознавстві, економіці, менеджменті, роботі з комп’ютером, володіють діловою українською мовою. В великій мірі від кваліфікації бухгалтера залежить успішність підприємства.

"Намисто" вітає молодят

   В День закоханих, 14 лютого, в Клубовецькій сільській раді зареєстрували шлюб мешканка нашого села Лесюк Ольга Богданівна та Лещишин Володимир Михайлович, уродженець села Побережжя Тисменицького району. Секретар сільської ради Пронюк Марія Іванівна провела урочисту реєстрацію шлюбу за гарним українським звичаєм. Батьки розстелили молодим вишитий рушник, а фольклорний ансамбль «Намисто» обдарував молодих віночком українських пісень. Після родинних вітань батьків молодих, брата Романа Лесюка та гостей, усі переглянули фільм «Намисто», спеціально підготовлений до цієї урочистої події.

3104948
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
1684
5035
6719
3078360
74288
154243
3104948

Ваш IP: 54.160.153.233
Server Time: 2018-02-20 09:56:18
Счетчик joomla