Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Зустріч з сільським головою

   Редколегія учнівської газети "Шкільна правда" періодично інформує своїх читачів про події села. Вже доброю традицією для нас стало спілкування (інтерв'ювання) з сільським головою Богданом Івановичем Рекетчуком. На сторінках нашої газети є багато цікавої інформації про господорювання Богдана Івановича у селі. Для нас він приклад доброго господаря, який дбає про людей і про нашу школу, змінює обличчя села, робить село красивим, сучасним і привабливим. У селі давно таких робіт не велося, тому і назбиралося багато невирішених проблем. Треба ще клубу для молоді, садочок для діток і т.д. А сьогодні ми поговоримо про те, що вже зроблено чи у процесі роботи.

 

–   Богдане Івановичу, ми з вами зустрічалися ще у вересні 2017-го, а зараз січень 2018-го. Нас цікавить, що змінилося у селі за цей період?

- За цей період ми встигли прокласти біля церкви каналізацію по вулиці Шевченка. Коляда у селі пройшла гарно без ексцесів. Принагідно, хочу подякувати Бурлак Оксані Григорівні, яка пожертвувала п'ятиметрову металеву трубу на перехід з вулиці Шевченка на вулицю Берегову.

–  Звичайно, нас цікавить перехідна галерея і спортивна зала? Яка ситуація? Як протікають роботи? Фінансування?

-    В будівництві: перекрили перехідну галерею, вимурували стіни, встановили пластикові вікна, на даний час утеплюємо галерею пінопластом.

–  Що заплановано на 2018 рік?

- Заплановано ряд заходів. Закінчення огорожі цвинтаря, встановлення ящиків для сміття, для пластику окремо, для скла і інших відходів.

–  І болюче питання про об’єднання громад. Коли воно відбудеться?

-   Питання про об’єднання громад зараз на часі. Будемо робити об’єднання громад уже цього року, напевно в кінці року. Коли  об’єднаються всі громади, Тисмениця стане центром. У кожному селі буде староста.

–   Ведуться величезні роботи з берегоукріпленням вулиці Берегова. Що далі буде?

-   Ми сільською радою робимо звернення в обласну адміністрацію про виділення наступного траншу для встановлення наступного етапу берегоукріплення.

–  Викладена бруківка біля спортивного майданчику. Хто приклався до цієї роботи?

-  Виділені кошти Клубовецькій сільській  раді з Тисменицького районного відділу освіти субвенція Клубовецькій ЗОШ.

– Дякуємо, Богдане Івановичу! Хай Вам добре господарюється у селі!

   Як завжди інтерв’ю з Богданом Івановичем цікаве і цінне для нас. Ми бачимо, як Богдан Іванович старається для села, робить все, щоб наше село було сучасним, щоб молодь не виїжджала з села, щоб було, де займатися спортом.

   У неділю 28 січня перед Розколядою сільський голова Богдан Рекетчук звітував перед громадою села. Багато добрих задумок має сільський голова. Хай Бог допомагає йому господарювати. Ми будемо підтримувати Богдана Івановича в усіх зачинах і дуже вдячні за старання.

Богдана ШЕШУРАК, Марія-Анна ТУРИК, 8 клас

4630896
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
3804
4353
12141
4585426
67728
170739
4630896

Ваш IP: 54.205.211.87
Server Time: 2019-01-16 14:09:48
Счетчик joomla