Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Розмова про насущне

   "Шкільна правда" завітала до сільського голови Богдана Івановича Рекетчука. Чим живе село? Що нового у селі? Що планується? Усе  цікавить юних журналістів.

– Богдане Івановичу, недавно відбувся схід села, на якому Ви звітували про свою роботу. Ми хочемо  познайомити читачів «Шкільної правди» з цією інформацією.

– За період 2017 початку 2018 року у селі проведено ряд серйозних робіт: проведено берегоукріплення по вулиці Берегова, зроблено частину дощової каналізації біля церкви, поточний (ямковий) ремонт вулиць Федченка, Польової, ремонт освітлення вулиць.

  

   Надано матеріальну допомогу у розмірі двісті тисяч церкві Святої Покрови Божої Матері. Цього року плануємо виділити ще таку суму. Зроблено ремонт вулиці Семанівка, встановлено асфальтове покриття (допомогу надала Тисменицька районна рада). Виділено шістдесят тисяч для підтримки сільського футболу, зокрема для  проведення спортивних змагань районного чемпіонату з футболу.

– Богдане Івановичу, що планується на 2018 рік?

– Передовсім планується закінчити будівництво спортивної зали. Ведуться внутрішні облицювальні роботи. Після цього нагальним питанням є  будівництво дитячого садочку. За ініціативи дирекції школи та виконкому сільської ради проведено експертизу старого корпусу школи. Прийнято рішення демонтувати корпус старої школи. Першочергово здійснити переміщення  класів з старого корпусу школи у адмінбудівлю, у приміщення, де було поштове відділення.

    Висловлюю велику подяку за підтримку села Народному депутату Михайлу Довбенку, депутату обласної ради Михайлу Коржику, депутату Тисменицької районної ради Юрію Проценку. Народний депутат України Михайло Довбенко виділив для села один мільйон гривень.

    Принагідно хочу звернутися до дирекції школи, педколективу та школярів.  Ведуться роботи по прибиранню сільського кладовища, де поховані наші родичі. Встановлено контейнери з вказівниками для фасування сміття: скло, пластик, вінки та інші відходи.  Однак, мешканці села  і надалі створюють стихійні сміттєзвалища на цвинтарі. Прошу залучити школярів  та шкільну пресу для пропагування культури, порядку та поваги до людської праці. Учнів прошу провести роз'яснювальні роботи у своїх родинах. Наше село, особливо місце, де покояться наші родичі, буде чистим і охайним, коли про це дбатимуть усі, як дорослі, так діти.

– Богдане Івановичу, дякуємо Вам за інтерв'ю. Хай Бог помагає Вам у такій важливій, кропіткій і дуже потрібній праці. Дякуємо Вам, усій сільській раді за турботу про нас, про нашу школу.

    Інтерв’ю з сільським головою Богданом Івановичем було діловим. Він розповів нам багато важливої і конкретної інформації про роботи, проведені у селі та плани на майбутнє. Ми бачимо у ньому доброго господаря і  патріота,  який щиро вболіває за своє село і завжди робить його кращим та сучаснішим. Робота очевидна.Богдана Івановича важко застати у кабінеті, він завжди у роботі. Ми слідкуємо за змінами у селі  і бачимо конкретні результати. Богдан Іванович дуже добре ставиться до нас, журналістів з учнівської газети «Шкільна правда», і завжди готовий розповісти про всі новини села, відвертий з нами. Ми і надалі будемо слідкувати за розвитком подій у нашому селі та висвітлювати у "Шкільній правді". 

Богдана ШЕШУРАК, Марія-Анна ТУРИК, 8 клас

5239547
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
923
3858
923
5203710
86532
164047
5239547

Ваш IP: 54.91.41.87
Server Time: 2019-05-20 15:40:16
Счетчик joomla