Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Ярмарка професій

   Тисменицький відділ зайнятості, спільно з Клубовецькою сільською радою та дирекцією нашої школи організували 24 жовтня Яромарку професій з метою популяризації професій, на які є попит на ринку праці. Захід проводився усередині приміщення, сцена, коридори та весь зал були обкладені столами. За кожним столом - представники та презентаційні матеріали різних професій. У бібліотекарів - це книги, буклети, електронні книги, цікаві поради, дарти, навіть, солодощі для заоохоченя читачів та цікавого спілкування. У фельдшера - пристрій для вимірювання тиску, маски, марлеві пов'язки, ліки першої допомоги тощо. У кухарів - тісто, усі продукти для вареників, салатів... Одним словом, це було щось незвичне. Усього 17 професій представлялося на ярмарці. Спершу учнів з Клубовецької, Рошнівської та Милуванської шкіл та гостей школи - майстрів, професіоналів своєї справи - привітав сільський голова с. Клубівці Богдан Іванович Рекетчук.

 

   Ведучими цього заходу були Івасюк Божена та Пронюк Євген. Дівчата Оксана Марцінко, Павлюк Аліна, Шелемей Яна, Пронюк Анастасія, Антошків Божена вітали гостей піснями. Для оголошення умов конкурсу слово надали представнику відділу зайнятості. У конкурсі "Майстерня професій" брали участь учні 8-11 класів. У цей день ми могли спробувати себе у таких ролях як: кухар, кондитер, бармен, офіціант, дизайнер, бібліотекар, сантехнік, профконсультант, медичнасестра , військовий, журналіст, коваль, електрогазозварювальник, працівник сільського господарства, бухгалтер, фотограф, пожежник, слюсар з ремонту автомобілів, візажист.

   За умовами конкурсу, всі учасники  повинні були за 40 хвилин мали підійти до кожного столика, за якими стояли представники цих професій і виконати їхнє завдання і відповідно отримати оцінку фахівця. Найбільша кількість балів - 5 балів.

   Мені було дуже цікаво виконувати завдання, чесно, я забула про хвилюванняю. Час минув скоро. Наприкінці учасники порахували загальну кількість балів. Найбільша кількість становила 90 балів. І місце - Анастасія Пронюк учениця 4 класу з кількістю 90 балів. ІІ місце Ілона Стецюк учениця 7 класу та ІІІ місце учениця 4 класу Павлюк Аліна. Я горджуся тим, що призові місця мають учні нашої школи. Також призи отримали учні, які були кращими у якійсь професії . Мене вибрали кращою у професій фотографа.

   Мені сподобався такий конкурс, хочу щоб і надалі його практикували. Думаю, що завдяки "Майстерні професій", нам буде легше визначитися, ким він хоче стати. Тут більше представлялися робочі професії, які задіяні на ринку праці. Нам було приємно бачили своїх клубівчан, які предсталяли професії. Зокрема, майстра ВПТУ №21 Баб'яка Серргія Мирославовича, директора Тисменицького телебачення Молощак Марію Іванівну, візажиста Гвоздецьку Соломію Василівну, фельдшера Марію Ярославівну Івасюк, кухарів Кучара Івана Петровича і Карпів Оксану Ярославівну, бібліотекаря Марію Дмитрівну Палагіцьку.

   Директор школи Володимир Ярославович Пронюк висловив велику подяку організаторам заходу. Ми справді дуже вдячні, що такі серйозні заходи проводяться на базі нашої школи. Цей день був особливим і корисним для мене. 

Юстина САМБОРСЬКА, 8 клас

Світлини Михайла Турика, 9 клас

   Майстерня професій у Клубовецькій школі. Читайте тут...

5528655
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
2739
4360
16152
5479057
81288
150432
5528655

Ваш IP: 3.84.139.101
Server Time: 2019-07-18 14:19:20
Счетчик joomla