Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Клубівці колядують

     25 січня в селі Клубівці в приміщенні школи відбулась сільська Розколяда. Традиційно кожного року в селі проводиться мистецький підсумок новорічно-різдвяних свят. Розколяду розпочав сільський голова Богдан Рекетчук. Ведучим заходу був студент Калушського коледжу культури і мистецтв Павло Баб’як. Творчі колективи села відображали на сцені все новорічне дійство. Звучали відомі та давні колядки, щедрівки та віншування. Щедрими оплесками колядників підтримували односельчани.

 

Вас вітає село, що під Богом зросло.

Що постало п‘ятсот літ від віку,

Де гора Боголів, Чорний ліс, Береги,

Де Фальчі і прадавні Помірки.

Богданові дуби і австрійські мости,

 Де високі могили й криївка,

 Де співає душа, величає Христа!

Колядують сьогодні Клубівці!

   На сцену виходили один за одним мистецькі колективи села: ансамбль дівчат школярок 5-7 класів у складі: Яни Шелемей ,Боженни Антошків, Аліни Павлюк, Оксани Марцінко, Ірини Лялик, Анастасії Палагіцької та Анастасії Пронюк. Чоловічий квартет у складі: Середюк Роман, Пронюк Тарас, Антошків Олег, Козак Тарас та Козак Віталій. Сольні номери виконували Надія Пронюк і Оксана Овчарчин.

   Різдвяну виставу про народження Христа зіграли молоді учасники сільського драматичного гуртка. У вертепі було задіяно 15 учасників. Цей колектив зі своєю композицією представляв село на районній Розколяді, яка відбулася у селі Підлужжі. Щиро привітав клубівчан маленький засівальник Максимко Штогрин, бажаючи миру, здоров’я та добра кожній родині.

   Сміх, жарти, позитивні емоції принесла у зал бешкетна Меланка. Аматори та драмгуртківці веселили і запрошували до танцю дівчат, та й самі втнули на сцені веселої польки. Ансабль дівчаток подивував усіх присутніх гарним виконанням «Щедрика» у сучасній обробці та оранжировці. Завершилася Розколяда спільною колядою «Нова радість».

 Розколяда пройшла на високому професійному рівні, увібрала все найкраще, що виплекав наш народ любов до Бога, до землі та родини. Велику організаційну та підготовчу роботу провели завклубом Р. Середюк, завдрамгуртком С. Слупська, педагог-організатор О.Марцінко. Подяку всім організаторам і учасникам Розколяди висловив директор школи Володимир Пронюк.В ін щиро радів за своїх односельчан, а особливо за учнів школи. Побажав єдності, миру і процвітання нашій Україні.

Світлана СЛУПСЬКА

Світлини Людмили ПАЛАГІЦЬКОЇ

5528503
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
2587
4360
16000
5479057
81136
150432
5528503

Ваш IP: 3.84.139.101
Server Time: 2019-07-18 13:54:01
Счетчик joomla