Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Юні журналісти завітали до сільського голови

 У нашого сільського голови Богдана Івановича Рекетчука ми буваємо досить часто. Кожного разу ми запитуємо про плани на цей місяць чи рік. Він говорить з нами радо і відверто. З спілкування ми багато довідуємося, а також отримуємо стимул змінювати наше село на краще. Богдан Іванович – справжній господар села, який дбає і переживає за нього. За період його  роботи на посаді сільського голови село дуже змінилося, осучаснилося. Маємо ще багато невирішених проблем у селі: нема дитячого садочку, нема клубу, тісна школа, бракує приміщень,  вкрай необхідна централізована каналізація, впорядкування доріг тощо. Цього разу ми вирішили спитати, який фронт робіт запланований на 2019 рік.

 

Як ми зрозуміли, планів багато, та все залежить від коштів. Якби були гроші, то ці всі проблеми вирішуються, тим більше що Богдан Іванович любить господарювати, має талант керівника.  З розмови ми дізналися дуже багато корисної інформації для нас, особливо про ремонт центральної дороги, про цільове використання коштів, про долю старого корпусу  школи. Керівник села має велику надію, що молодь залишиться в селі. У його побажаннях добра батьківська наука: здобувати добрі знання, ставати міцно на ноги, вірити в себе і йти твердо та впевнено до мети. Ми дуже раді, що взяли інтерв’ю у сільського голови. Кожен з нас отримав сильну мотивацію та стимул вчитися. Богдан Іванович заохочував нас мати власну думку і позицію, любити село, добре вчитися, бо саме від цього залежить ким ми будемо в житті. Бути не просто успішними, а  бути справжніми щасливими людьми. 

– Богдане Івановичу, зреалізовано багато проектів: збудована спортивна зала. Тепер у нас проводиться багато районних змагань. Скажіть, будь ласка, Ви задоволені своєю роботою?

– Звичайно ж задоволений. Робилося все для дітей, держава виділяла кошти. Радий, що багато дітей приїжджають у Клубівці. Я дуже гордий за наше село.

– Хто займається ремонтом доріг у Клубівцях, центральна траса (вулиця Івана Франка) у жахливому стані? Чи можемо ми якось вплинути на це? Чи будуть облаштовані тротуари у селі?

– Дорога ця називається траса R25 державного значення, земля під цією дорогою приватизована. Наприклад, на асфальті зробилася яма і сільська рада за свій кошт засипала б, то це був би злочин. З нашого боку це нецільове використання коштів, тому що держава має свій фонд. На даний час знаю, що на ремонт дороги  Івано-Франківськ-Тернопіль виділено 65 мільйонів гривень.

– Кожного року ми запитуємо про об’єднання територіальних громад. Чесно сказати, ми цього не хочемо.

– Від нас не залежить. Чому керівництво держави  робить таку адмінреформу? Тому що такі європейські вимоги. Так світ живе. Робиться в цілях скорочення адміністративного ресурсу і така вимога Європи. І ми повинні цього дотримуватися. Ми, на жаль, на це не впливаємо.  Я не можу на це питання точно відповісти. Ми йдемо по шляху адміністративних реформ. Щоб бути окремою територіальною дільницею у селі потрібно мати свою поліцію, податкову, пожежників, а все це великі кошти.

– Що вирішено робити з старою школою?

– Вона визнана аварійною. На жаль, під нею фундамент тільки зверху, а в землі лиш підсипка шутрована. Планується знесення 2019-2020 роках.

– Які плани має село на 2019 рік?

– На даний час робимо експертизу добудови до існуючої споруди школи блоку №2. Щоб розпочати будівництво необхідно 12 мільйонів гривень, маємо лишень 800000 грн. Не зважаючи на це мусимо розпочинати будівництво вкрай необхідного об’єкту. Просування робіт залежатиме лишень від поступлення коштів.

– Богдане Івановичу, згідно опитування проведеного у школі в грудні 2018 року, Ви ввійшли у п'ятірку лідерів "Людина року 2018". А це означає, що учні шанують Вас і Вашу роботу, Ваш величезний внесок у розвиток села та нашої школи. Ми дякуємо Вам, що піклуєтесь про школу, про спорт у селі. З відкриттям спортивної зали у селі відновився волейбол юнацький, зараз йде формування та вишкіл дівчачої команди. З появою спортивної зали кардинально змінилося дозвілля молоді. Дякуємо Вам і всій команді сільської ради, всім депутатам.

– Дякую вам, що цікавитеся життям села. Будьте активістами у всьому доброму. Бажаю добре вчитися, ніколи не сумніватися в своїх можливостях, завжди знаходити у собі сили, щоб йти дальше.

З сільським головою спілкувалися

Богдан КОХМАН, Богдана ШЕШУРАК, Євген ПРОНЮК та Марія-Анна ТУРИК з 9 класу

5654917
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
3599
3816
28031
5598588
72913
134637
5654917

Ваш IP: 100.24.209.47
Server Time: 2019-08-18 17:57:37
Счетчик joomla