Шановна Маріє Дмитрівно!   

  Колектив Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, працівники сільської ради, будинку культури, друзі, читачі бібліотеки та знайомі вітають Вас з Золотим ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров'я, радості від життя, щедрої долі, родинного тепла,  достатку, миру, енергії та натхнення на здійснення всіх творчих задумів.

 Ювілей у Вас красивий –
Добрий, мудрий ювілей.
Він - як повість, де герої-
Всі, хто поряд з Вами є.

   24 червня зустріла свій життєвий Ювілей бібліотекар Марія Дмирівна Палагіцька. Трудова біографія Марії Дмитрівни тісно пов'язана з Клубовецькою загальноосвітньої школою (з 1994 року), з рідним селом Клубівці, з аматорським фольклорним колективом "Намисто". Марія Дмитрівна - творча людина, активна учасниця духовно-мистецького життя села, учасниця сільського драматичного гуртка, хору "Клубівчанка", церковного хору. Працелюбна, відповідальна, чуйна. Користується авторитетом та повагою серед колег по роботі, мешканців села Клубівці та школярів. 

  Дорога Маріє Дмитрівно! Ми високо цінуємо Вашу активність та працелюбність, життєву мудрість і добросердя. Ваша душевна щедрість і доброта, повсякденна турбота про людей, чуйність і доброзичливість  служать прикладом для наслідування. 

  Висловлюємо Вам щиру подяку за  невтомну працю, за великий внесок у культурний розвиток села. Від усієї душі бажаємо Вам невичерпної енергії і оптимізму, міцного здоров’я, душевного тепла і родинного затишку, справжнього людського щастя, достатку і благополуччя, нових плідних успіхів і звершень на благо рідного краю.

Здоров'я вам з росиці і водиці
Тієї, що в сільських дзвенить криницях.
Бажаєм щастя, радості, добра
На М
ногії і благії літа!

З ювілеєм Вас, Маріє Дмитрівно!