У суботу 5 березня у нашій школі відбулася зустріч випускників Клубовецької восьмирічної школи 1986 року випуску. Це була зустріч через тридцять років. Їх було п’ятнадцятеро. В цей день вони почувалися школярами. Наш директор Володимир Пронюк привітав випускників та запросив на символічний урок. Пролунав дзвінок, всі всілися за парти, відкрили зошити і по черзі згадували свої шкільні роки, пригадували кумедні історії, щиро по-дитячому раділи. Учні нашої школи, а серед них були діти цих випускників, вітали їх у стінах рідної школи, пригадували імена всіх вчителів, які їх вчили, дарували побажання.

 

 Учениця 9 класу Оксана Овчарчин подарувала їм гарну пісню. Нам, учням, було дуже цікаво дивитися на дорослих школярів, бо всі вони говорили про школу, уроки, перерви, про дружбу, про дитячі пустощі. Вони були такими, як ми зараз. Урок вів директор Володимир Ярославович, виступали вчителі та випускники. Гостями школи були вчителі: Галина Михайлівна Стефінко, Марія Михайлівна Бойчук, Богдан Михайлович Маланюк, Йосип Дмитрович Карпів.

  Такі зустрічі дуже повчальні для нас, треба дорожити шкільною дружбою, щоб також зустрічатися після закінчення школи і мати що гарне згадати. Ми бачили, як їм весело і цікаво пригадувати історії з дитинства, як пішли в перший клас, як вчилися. Говорили як склалося їхнє подальше життя. Всі вони люди різних професій, створили свої сім’ї, мають життєві успіхи і досягнення. Кожен із них дуже цікавий, не важливо, хто яку освіту має чи соціальний статус. Всі вони добрі, життєрадісні, працьовиті і дуже цінують шкільну дружбу.

Мар’яна Федорчук,7 клас

  ВИПУСК КЛУБОВЕЦЬКОЇ ВОСЬМИРІЧНОЇ ШКОЛИ 1986 РОКУ

Автор світлин Людмила Палагіцька. Фотостудія "BlackWhite" м. Тисмениця.