Print
Category: Випускники
Hits: 2866

    Радіє школа, коли її провідують випускники. На порозі свого повноліття до школи завітала випускниця, а нині вихованка Івано-Франківського коледжу Досюк Анна. У короткому спілкуванні з школярами гостя залишила декілька важливих меседжів. Передовсім - вчіть англійську мову, вона потрібна сьогодні  у кожній сфері діяльності. Другий - нашої шкільної бази знань цілком достатньо, щоб навчатись нарівні з учнями інших шкіл, лишень потрібно вчитись, не байдикувати у школі.  І третій, а може він і перший, основний - робіть добро, воно приносить радість. Воно сторицею повертається, лишень робіть, не чекаючи похвал і подяк.

  

   Анна світилася радістю, їй було затишно у рідній школі. Розповідала як наполягалася на англійську, щоб надолужити пропущене через хворобу. І їй це вдалося. А ще ділилася з нами, як з мальтійською службою допомагала дітям-сиротам, як організовували веселі і позитивні свята для них.

   Ми дякуємо Анні за зустріч, за ділення досвідом. Вітаємо її з днем народження та іменинами і бажаємо досягти своєї мети, бути щасливою і усміхненою завжди.

Волошин Іванна, 11 клас