03 січня 2018 року на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся тренінг для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Тисменицького району «Нова українська школа – нові підходи і методи». Тренінги проводили тренери: Галина Адамович та Леся Загрійчук. На тренінгу побувала  Наталія Василівна Івасюк.    Метою зібрання було ознайомитись з новими підходами до організації освітнього середовища та змісту навчальної діяльності в початкових класах в умовах реалізації ідей Нової української школи.

З вітальним словом до учасників тренінгу звернулася Світлана Богак, головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації.

Завідувач районного методичного кабінету Наталія Попадинець ознайомила присутніх з планом роботи та наголосила на необхідності формування ціннісного ставлення вчителів до впровадження змін у початковій школі.

Тренери проекту старший викладач кафедри менеджменту та освітніх інновацій обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Галина Адамович та учитель початкових класів Івано-Франківської приватної школи-садка «Перша ластівка» Леся Загрійчук детально ознайомили учасників з інтегрованим та середовищним підходами до організації освітнього процесу, які покладені в основу проекту Державного стандарту загальної початкової освіти, методами та прийомами емпіричного та тематичного навчання.

Учасники заняття відзначили актуальність застосування інтерактивних та активних методів навчання через власний досвід, розвиток креативності, критичного мислення.

Приємно, що у Тисменицькому районі є багато педагогів, які хочуть змінюватися, які готові працювати по новому в новій українській школі.

Матеріал сайту відділу освіти