Оповідання «Лайма – рятівниця» Анастасії Палагіцької, учениці 5 класу приваблює своєю безпосередністю, щирістю, оригінальністю, умінням зацікавити, звеселити, а разом з тим і повчити, примусити задуматись над своєю поведінкою.

     В основі сюжету троє найкращих друзів: Аліса, Дмитро і Оленка. В кожного з них є свої домашні улюбленці, яких вони дуже люблять. У Дмитрика -  орел Біно, в Оленки -  пташка Лайма, в Аліси – пес Байрон. Своїх тваринок друзі взяли на змагання – квест, про які оголосила їх вчителька, класний керівник Марія Василівна. В квесті друзі отримали дві перемоги і одну поразку. Лайма не справилася із своїм завданням. Але в кінці оповідання пташка виявилася дуже розумною і кмітливою, вона рятує дітей із печери. Завдання Лайма провалила, але допомогла дітям у важкій ситуації.

 

 

    В цьому оповіданні Анастасія нам показала міцну дружбу трьох дітей, які вміло і злагоджено працювали в одній команді на змаганнях. Також спостерігається велика любов авторки до тварин, яку вона передає своїм головним героям.

     Оповідання Анастасії Палагіцької «Лайма – рятівниця» захоплююче, цікаве, змістовне і повчальне.

     Я бажаю Анастасії і надалі творити, написати ще багато оповідань і не тільки, адже в тебе є великі задатки, які потрібно втілювати на папері. А читачі в свою чергу будуть читати, аналізувати, радіти та співпереживати разом із твоїми героями. Успіху!!!

Наталія ІВАСЮК,

заст. директора з навчально-виховної роботи

Анастасія Палагіцька "Лайма - рятівниця". Читайте тут...