Під час навчання необхідно створювати такі умови для класу, щоб учні  почували себе командою, створити такий психологічний клімат, коли кожен  має оптимальні умови для реалізації своїх здібностей та схильностей. Навіть у концепції Нової української школи передбачається розвиток ключових компетентностей тільки за умови згуртованості учнівського  колективу. Саме цій темі був присвячений семінар практичних психологів "Мотивація ефективного спілкування та робота в команді", який відбувся у конференц-залі готелю «Надія» 06 березня 2019 року. Організатор семінару – практичний психолог Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Наталія Триндяк.  

 

    У ході семінару його учасники відпрацювали практичні навички по роботі з метафоричними картами, використовували методи арт-терапії. Запропоновані у роботі ідеї можуть бути використані в практичній діяльності практичних психологів закладів загальної середньої освіти.

   Також працівниками ресторану «Надія» був представлений цікавий майстер-клас з європейського етикету. 

Мар’яна Волощук,  практичних психолог Тисменицької cпеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів

Матеріал сайту відділу освіти