Моніторинг в освіті - це форма організації збору, зберігання, обробки і розповсюдження інформації про діяльність педагогічної системи, що забезпечує безперервне стеження за її станом і прогнозування її розвитку.

Наші учні діляться своїми враження від моніторингів,  які долали вперше в 5 класі.

 

Наш перший моніторинг

    20 листопада у 5 класі був моніторинг з української мови. На моніторингу були вчителі Турик Катерина Петрівна та Івасюк Наталія Василівна. Ми виконували 12 завдань, для нас вони були легкими.

Ми не хвилювалися тому, що вже знали що це таке, це наш другий моніторинг, перший був з математики. Попереду ще два моніторинги — з природознавства та англійської мови.

Бойко Вероніка, 5 клас

Ми всі любимо українську мову. Сьогодні ми прийшли до школи святково одягнені — у нас був моніторинг, він тривав 2 уроки. Перший урок ми заповнювали анкету, а другий —  виконували завдання. У анкеті були цікаві запитання. У нас вже був моніторинг з математики. Він нам теж сподобався. Їх проводили: наша перша вчителька Катерина Петрівна та вчителі Надія Михайлівна Бойко  (математика) і Наталія Василівна Івасюк(українська мова).                   

Павлюк Аня, 5 кл.

Учні п'ятого класу з першою вчителькою Катериною Петрівною Турик та вчителем математики Надією Михайлівною Бойко проводили моніторинг з математики. Ми звичайно хвилювалися, але все пройшло вдало. Ми пригадали пройдений матеріал і були задоволені своїми відповідями. Урок цікавий. Надалі нас чекають ще три роботи. Ми будемо старатися.

Стецюк Ігор, 5 клас

 Моніторинг як свято

На моніторинг ми всі прийшли святково одягнені, дівчата в білих бантах, а хлопці — у шкільному вбранні. Спершу ми дуже переживали. Та поряд була наша перша вчителька Катерина Петрівна Турик та вчителі, які вчать нас у 5 класі. Я написала на 18 балів. Радію і люблю наших вчителів.                              

Анастія Андріїв

Моніторинг «Основи здоров’я»

4 грудня у п’ятому класі відбувся моніторинг з предмету «Основи здоров’я». На цьому уроці у нас були приступні вчителі: Віктор Андрійович Дури дівча, Катерина Петрівна Турик та Наталія Василівна Івасюк. Моніторинг був поділений на два уроки: перший урок ми заповнювали анкети, а другий виконували завдання. «Основи здоров’я» - цікавий урок і ми легко розв’язали задані 8 завдань. Я встигла виконати всі завдання. У анкеті було багато цікавих завдань. Моніторинг – перевірка наших знань. І ми радіємо, що гарно справилися з моніторингом. До школи ми всі прийшли святково одягнені і гарним настроєм. Попереду ще один, це вже останній, моніторинг.

         Павлюк Аня, 5 клас