Print
Category: Методична робота
Hits: 3105

В переддень святого Миколая, 18 грудня, в школі відбувся постійно діючий семінар вихователів групи продовженого дня на тему “Методичний супровід розвитку компетентністного підходу”. Адже майстерність вихователя не є якимось особливим мистецтвом, що вимагає таланту, але спеціальність якої треба навчитись. Учасники семінару відвідали виховну годину “Мандрівка дорогою добра” у Павлів Марії Василівни. На занятті учні говорили про одну з людських чеснот — доброту.

Під опікою святого Миколая усі присутні відправилися в цікаву мандрівку “Дорогою добра”. Спочатку побували на народній вулиці, а потім потрапили в казкову країну, в парк відпочинку, на поетичну алею та в імператорський сад. Подорож закінчилася на зупинці святковій. На народній вулиці учні говорили про велике значення добрих слів у нашому житті. Добре слово має велику силу, воно може зцілити і оздоровити хворого. Далі діти вчилися творити добро, бо доброта найбільша цінність нашого життя. Кожна людина повинна йти дорогою добра протягом всього життя від свого народження.

В кінці заняття учні зробили висновок, що доброта — це саме та якість, що коштує так дешево, але цінується так дорого. Доброту не можна купити ні за які гроші, її треба творити і дарувати навколишнім просто так.

Продовженням семінару було заняття за інтересами “Виготовлення вітальної листівки до Дня святого Миколая”, яке провела Проценко Оксана Петрівна. Учні вчилися виготовляти вітальні листівки, створювати та дарувати красу оточуючим, розвивати творчі здібності.

Дві групи: дослідники і актори презентували свої проекти — розповіді про святого Миколая. Потім учні перейшли до практичної роботи — виготовлення вітальної листівки до святого Миколая. Спочатку діти ознайомилися з правилами роботи і приступили до виготовлення листівок, ними прикрашали ялинку. В кінці заняття діти привітали гостей зі святом і подарували всім вітальні листівки.

Наталія Івасюк, заступник директора школи

Гураль Катерина,

керівник районного методоб’єднання вихователів групи продовженого дня

Аналіз уроку

Гарні картинки — мрія кожної дитинки,

Щоб у гості Миколай pавітав у кожний край.

Слова щирі вповідають, радо всі пісень співають,

Голосочки, як дзвіночки, нас всіх звеселяють.

Миколаєві листівку хочуть всі створити.

Вихователька спочатку хоче все навчити.

Хто попросить, допоможе, картку підіймає,

Правила тепер безпеки діточок навчає.

Пробують діти робити без клею, руками,

Щоб могли все розложити певними шарами.

Ось і добре, всі готові, хтось там не змагає,

Уже карточки рожеві вгору підіймає.

Перевірила вчителька дає допомогу,

До порядку любителька всякого роду.

Сама клеїть, научає, що треба робити,

Правила не забуває, ялинку формувати.

Звучить фізкультхвилинка - всі відпочивають,

І хвилинка—научинка палочку вже має.

Крутять діти заготовки пальчиками вміло,

Приклеює, розгортає - зірка! Справжнє диво!

“Де ж її тепер подіти? - запитали діти.

Декого стало смішити, треба це розуміти.

І сніжинки полетіли на ялинку сміло,

Усі діти вже зраділи, приклеїли вміло.

А тепер учні розкрили і сніжинку-біленьку

Полегеньку приклеїли тиснем помаленьку.

Треба щось там написати всім для Миколая

І роботу завершили — справа непростая!

Враження про відкритий урок

Минулого тижня у нашому класі був відкритий урок. Проводила його Оксана Петрівна. Цей урок мені дуже сподобався. А найбільше мене захопило Святого Миколая. Для цього нам потрібно було мати відкритку, квілінг і клей. Квілінг ми накручували на дерев'яні палички, потім легенько знімали, вигинали різні форми і наклеювали на откритки. В нас вийшли гарні новорічні ялинки.

Мені дуже подобається виробляти з квілінгу різні вироби. У мене їх уже є багато.

Самборська Юстина, 3 клас