Недавно на базі нашої школи було проведено методоб’єднання вчителів-словесників. Учасники семінару відвідали урок української літератури у 7 класі, який проводила заступник директора школи, учитель української мови та літератури Наталія Василівна Івасюк. Тема уроку: «М. Стельмах. Гуси-лебеді летять. Єдність світу, природи і світу дитячої душі» Епіграфом уроку стали слова Ліни Костенко «Душа летить у дитинство, як у вирій, бо їй на світі тепло тільки там». Це урок був не просто вдалий, а надзвичайно цікавий та захоплюючий.

 

    Ті 45 хвилин пролетіли за мить. На уроці були використані такі методи та форми роботи: евристична бесіда, гронування, сенкан, робота з текстом, робота в групах, асоціювання.

   Особливу увагу Наталія Василівна приділяла вихованню учнів розуміння того, що природа - це та життєдайна сила, яка наділяє всіх доброю, щирістю та любов'ю.

   Діти увесь час були ніби зачаровані і із задоволенням обмінювалися враженнями, висловлювали свої думки, пізнавали щось нове.

   Професійна майстерність, високий рівень володіння навчальним матеріалом, вдалий підбір завдань, щире та доброзичливе спілкування - все це справило незабутнє враження на присутніх вчителів.

   Наталія Василівна – це вчитель-професіонал, вчитель, який  є дійсно зразком для наслідування.

   Володимир Ярославович, директор Клубовецької школи, відзначив: «Мабуть, це найцікавіший урок, який я мав змогу спостерігати.»  

P.S.

« Тож засівайте  добро на землі,

Засівайте подяку, тепло,

Засівайте любов, мир і ніжність,

Все, прощаючи, сійте!

Засіваючи  в добре лиш вірте,

Вірне, чисте, святе, осяйне!

Пам'ятайте: добро починається з тебе,

І любові добро не мине!» 

                                                                         Сенко Людмила Михалівна, вчитель англійської мови

Набір тексту - Тетяна Фігураш, 10 клас