Сьогодні у нашому класі відбувся відкритий урок на тему «Де щастя України». Ми трохи хвилювалися, тому що це було вперше. Урок почався з мультфільму «Як лелеки носили подарунки людям». Дальше у нас була «хвилинка уваги» - це Марія Василівна розповідала нам про красу та велич нашої України. А потім ми мали відповісти на запитання про нашу державу.  Наприклад, яка столиця України? Або, де жили козаки? Ми відповідали хором, тому що це все нам відоме і рідне. Вчителька продовжувала говорити про Україну, що вона щаслива, бо незалежна, і ми продовжували перелік – бо в неї щасливі діти тощо. І так кожен з учнів щось добавляв своє.

 

 

   Потім ми писали на вирізаних нами з картону долоньках, що для нас означає щастя. Я написала: «Щастя це коли є друзі». Коли всі закінчили писати, Марія Василівна піднімала нас по черзі і ми зачитували свої надписи. Потім ми дивилися пластиліновий фільм про Україну, про її багатства. Ще ми складали пазли, на яких були зображені сім чудес України, також розгадували кросворди про Україну. На дошці за весь урок ми склали колаж про всі куточки України, її символи, вишивки, природу, і т.д. Я ам написала «З нею Бог!»

   Наприкінці уроку Оксана Марцінко заспівала пісню про Україну. Ми в захваті від цього уроку. Мені дуже сподобалося такі ігри! Моя Україна щаслива – бо ми щасливі! Дякую.

Анастасія ПАЛАГІЦЬКА, 4клас

Світлини Ірини Жданюк