Я люблю Україну! Гру під такою назвою провели учні 9 класу у рамках районного семінару з виховної роботи. Були сформовані дві команди: команда синіх (хлопці) «Україна понад усе» та команда жовтих (дівчата) «Лідери». 

   

Захоплюючі змагання відбулися в наступних номінаціях: 

1. Моя країна-Україна.

2. Народ скаже, як зав’яже. 

3. Славетні українці. 

4. Цікаві факти. Вірю-не вірю. 

5. Розкажи про Україну. 

6. Ллється пісня Україною.

Учасники гри з задоволенням відповідали на питання, демонстрували знання історії, географії, народної творчості, звичаїв та обрядів, показали вміння працювати в команді, ерудованість, щирість, бажання перемагати. 

    Під час проведення конкурсу «Ллється пісня Україною» всі присутні, навіть журі, співали відомі українські пісні разом з командами. 

   Для створення гарного настрою, дев’ятикласники презентували відеоролик: вірш «Моя Україна. Люблю її. Крапка!» (https://www.youtube.com/watch?v=hFfn3oGWl3I) та Невдалі кадри (https://www.youtube.com/watch?v=OtARXkX_XXY&t=54s) По-моєму вийшло на 200%. Пишаюся вами і щиро дякую за гру!   

Людмила СЕНКО

На світлинах Ірини Жданюк: Фотоматеріал районного семінару  з виховної роботи - відкритий урок  у 9 класі - інтелектуальна гра "Я люблю Україну", який проводить класний керівник Сенко Людмила Михайлівна.