29 листопада у 8 класі відбувся відкритий урок з Християнської етики. Урок вела Турик Світлана Ярославівна. Темою уроку була одна із заповідей Божих: Шануй батька твого і матір твою, і добре тобі буде, і довго житимеш на землі. На уроці були присутні вчителі Самборська Надія Богданівна, Христина Андріївна Павлюк, Світлана Ярославівна Бруц, Мирослава Михайлівна і директор школи Пронюк Володимир Ярославович. Усі ми дуже переживали перед відкритим урок, але переживання були марні все пройшло чудово. На уроці ми співали пісню "Шануймо батька, шануймо матір", грали сценку  "Притчу про блудного сина ", розказували вірші і працювали з Біблією.

 

 

«Шануй батька свого і матір твою,
щоб продовжились дні твої на землі,
яку Господь, Бог твій, дає тобі»
(Біблія. Вихід 20: 12)

  Шанування батьків — один з найсвятіших обов’язків дітей. Батько й матір — найрідніші і найближчі кожному з нас люди. З них починається родина, що є святинею людського духу, хранительницею благородних почуттів: любові, вірності, синівської та дочірньої вдячності. Про це ми сьогодні говорили на уроці.

   Уроки християнської етики дуже цікавідля нас, ми роздумуємо над кожною із заповідей Божих, вчимося праведно жити. Як і попередні уроки цей теж був цікавий. Дякуємо Світлані Ярославівній Турик за старанно засіяні зерна. 

Я дякую Богу за маму, 

Що стільки ночей не доспала; 

За доброго, вірного тата, 

Що міг мені все пробачати. 

Шануймо батьків наших рідних, 

Щоб потім не шкодувати, 

Допоки є батько і мати - 

Старайтесь їм шану віддати!                                                                                  Марія-Анна ТУРИК, 8 клас

Світлини Христини Павлюк