29 листопада у нашій школі Світлана Ярославівна Турик був проведений відкритий урок християнської етики у 8 класі. Тема цього уроку звучала так: "Шануй батька і матір свою, і тобі буде добре і ти довго проживеш на землі". Урок був надзвичайно цікавим, захоплюючим, а найголовніше - повчальним і ніс велике виховне значення. Розпочався урок із повторення вивченого матеріалу. Учні пригадували попередні Заповіді Божі і вміло їх тлумачили. Далі вчителька плавно перейшла до вивчення нової заповіді. Зміст теми Світлана Ярославівна виклала доступно цікаво і зрозуміло кожній дитині. Впродовж уроку вчителька спонукала учнів до самостійного мислення і роздумів.

 

     Урок був насичений різноманітними формами і методами роботи. Діти багато працювали з Біблією, декламували самостійно підібрані вірші, майстерно розіграли сценку про блудного сина. Також всі разом мимали змогу помолитися за своїх батьків, що є так необхідно в нашому житті.

   Як підсумок уроку діти заспівали пісню, яка є своєрідним закликом любити і шанувати своїх батьків. Весь навчальний матеріал вчителька вміло поєднала з технічними засобами. Велике спасибі Світлані Ярославівні за проведений урок, ми справді побачили що вчителька з відкритим серцем і душею намагається донести дітям одвічні духовні істини.

Надія САМБОРСЬКА,

вчитель української мови і літератури