06 грудня 2017 року вчителі відвідали відкритий урок Назарук Мирослави Михайлівни  з хімії у 7 класі на тему: «Хімічні явища». Під час уроку учні розвивали вміння поєднувати теорію і практику, користуватися хімічним обладнанням, реактивами, оформляти результати дослідів і робити висновки. Мирослава Михайлівна показувала вагомість теми уроку, спонукала до зацікавленості шляхом поєднання теорії з повсякденним життям. Зміст уроку подавався, враховуючи виховну мету. Правильна організація уроку і розподіл часу самодисциплінували учнів. Кожен етап уроку мав логічну завершеність.

  

         Потім учні презентували свої проекти, які розробляли в групах: перша група «Хімічні явища в довкіллі», друга група «Хімічні явища в побуті», третя група «Хімічні явища в художньому мистецтві і ремеслах». Кожна група підготувала презентацію до проекту.

         Вчитель на уроці використовувала різноманітні прийоми організації навчальної діяльності учнів. Ставлення до учнів було доброзичливе, вміла зацікавити учнів, розвивала  інтерес до предмета.

         Наприкінці уроку учні закріпили вивчений матеріал. При підведенні підсумків Мирослава Михайлівна відзначила добру роботу учнів на уроці, вказала на деякі можливі труднощі, виставила оцінки.

         В кінці уроку учні обмінялися серцями на пам'ять про урок.

         «Серце любові нехай  зігріває наші серця. Ми одна християнська родина. Нехай міцніє і збільшується вона на славу України».

Наталія ІВАСЮК,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Світлини Віктора Дуридівки