Print
Category: Відкриті уроки
Hits: 2195

           З 12 по 22 лютого в школі проходить  методична декада на тему «Роль виховного потенціалу уроку в підвищенні якості навчально-виховного процесу»

    14 лютого вчитель Турик Світлана Ярославівна провела відкритий урок з фізичної культури у 3 класі на тему: «Настільний теніс». Урок  складався з трьох частин: підготовчої, основної і заключної. У підготовчій частині відбулася організація класу, створення доброго і життєрадісного настрою. Учитель повідомила завдання уроку та повторили правила безпеки життєдіяльності. Далі були організовуючі вправи, повороти, різновиди ходьби та бігу, загально розвиваючі вправи на місці та вправи на відновлення дихання. Приділена увага стройовій підготовці. Учитель психологічно і фізіологічно готувала учнів до складнішої роботи.

  

          В основній частині вивчався навчальний матеріал, передбачений програмою, розвивалися потрібні якості спритність і швидкість. Учні закріпили виконання підготовчих вправ тенісиста: тримання м'яча на середині ракетки, перекати м'яча на ракетці, передача м'яча з ракетки на ракетку, відбивання м'яча, естафети та рухливі ігри з м'ячем.

        Заключна частина спрямована на приведення організму в спокійний стан. Учитель понизила навантаження й емоційно-психічний стан учнів. Світлана Ярославівна підвела підсумки уроку, а на домашнє завдання учням потрібно підготувати інформацію про зимові Олімпійські ігри.

Наталія ІВАСЮК, заст. директора школи  з навчально-виховної роботи 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Світлини Світлани ТАТАРИН