20 лютого вихователь дошкільної групи «Сонечко» Антошків Наталія Романівна провела відкрите інтерактивне заняття з навчання грамоти та мовленнєвого спілкування «Чарівна скринька діда Грамотія». Вихователь розпочала заняття із привітання. Діти стали в коло, взялись за руки і подарували посмішку одне одному. Після чого вихованці отримали посилку від діда Грамотія. Разом з Наталією Романівною розкрили посилку, дістали скриню і лист. Чарівна скринька була за сімома замками, кожен замок мав свій ключ, який був захований. Діти відгадували загадки і дізнавалися, де шукати ключі. Відгадавши першу загадку, вихованці знайшли ключ. Але ключ був непростий. На ньому було завдання-гра «Скажи пестливо».

 

   Дід Грамотій підготував для дітей ще шість завдань: «Підкажи останній звук», «Визнач перший звук у слові», «Робота олівцем», «Смужечки», «Звукова модель слова», «Скільки складів у слові». Виконавши сьоме завдання, діти відкрили скриньку і у винагороду отримали печиво.

          Протягом заняття вихованці відгадували загадки, знаходили ключі, грали ігри і відкривали замки. Між третім і четвертим завданням для них була фізкультхвилинка «Метелики», яка дуже їм сподобалась. Діти літали, ховалися і відпочивали.

          Заняття пройшло швидко, цікаво, захоплююче, у дітей була підвищена увага та інтерес до матеріалу. Вони хотіли якнайшвидше знайти ключі і відкрити скриньку, щоб побачити сюрприз, тому всі дуже старанно і наполегливо працювали.

Наталія ІВАСЮК,

заст. директора з навчально-виховної роботи