В педагогічній діяльності майстерність є

важливим чинником ефективності навчально-

виховної роботи, передумовою «творення людини»

В. О. Сухомлинський

           З 20 по 30 листопада в школі проходить методична декада на тему: «Педагогічна майстерність сучасного вчителя».

  

          23 листопада вчитель Турик Катерина Петрівна провела інтегрований урок з літературного читання та трудового навчання за оповіданням Василя Сухомлинського «Покинуте кошеня». Урок розпочався з біографічної хвилинки, учні пригадали життєвий і творчий шлях В. Сухомлинського. Потім другокласники перейшли до аналізу змісту оповідання. Учні удосконалювали навички швидкого, правильного, свідомого читання, висловлювали власні міркування щодо прочитаного, розвивали зв'язне мовлення, творчу уяву, критичне мислення. Діти виховували милосердя, доброту, чуйність, любов та бережливе ставлення до свійських тварин, бажання приносити радість іншим.

    Після фізкультхвилинки для учнів було завдання зліпити з пластиліну котика і дати йому ім'я. Всі дуже старалися і в кожного учня котик вийшов по своєму красивий.

           В підсумковій бесіді вчитель сказала, що кожен урок - це частинка великого шляху до знань. Щоразу ви берете щось для  розумового розвитку і для душі. Сьогодні мені хотілося б, щоб ви взяли для себе найкрасивіше слово: слово, яке буде і у ваших голівках, і у вашому серці. Це слово – доброта. Творіть добро, будьте чуйними один до одного, радійте кожній тваринці, будьте природі другом, любіть її.

 

Наталія ІВАСЮК,

заступник директора з навчально-виховної роботи