Відкритий урок з математики у шостому класі на тему "Додавання та віднімання раціональних чисел" провела вчитель математики Світлана Миколаївна Дуридівка. Урок розпочато вшануванням Героїв Небесної Сотні. Відеоматеріали та дитячі малюнки, історичні довідки нагадали події 5-річної давності. Під час уроку учні розкривали основні характеристики сучасного Героя методом вирішення різноманітних математичних завдань.

 

  Зокрема, проведено математичний диктант, тестування, колективна робота біля дошки, гра "Світлофор" (кольорами сигналили про вірні та невірні відповіді), гра "Мовний кошик", завдання на вставку пропущених слів у формулюваннях та пропущених знаків "плюс та "мінус" у рівняннях. Учні повторили та добре засвоїли тему. Урок жвавий, насичений, цікавий з веселою фізкультхвилинкою, з можливістю розкритися кожному учню.  

   

 

 

 

 

 

 

 

   До відкритого уроку школярі підготували свої проектні роботи. Всі учні  прийшли в вишиванках, було справжнє свято математики у шостому класі. Головне, кожен зрозумів, щоб бути Героєм потрібно бути наполегливим, кмітливим, рішучим та відповідальним.

   Дякуємо Світлані Миколаївні Дуридівці за захопливу математику. Вчителі, присутні на уроці, додавали й віднімали раціональні числа разом з шестикласниками. 

Світлини Оксани КУЗЬМИ та Марії ДУТКИ