У четвер 21 березня у моєму п’ятому класі Клубовецької школи відбувався відкритий урок з математики. Урок вела Світлана Миколаївна Дуридівка. Були присутні батьки, директор школи Володимир Ярославович Пронюк, наша перша вчителька Марія Василівна Павлів, заступник директора Наталія Василівна Івасюк та класний керівник сьомого класу Марія Василівна Дутка. На цьому уроці ми показували батькам та вчителям, чого ми навчилися за першу чверть другого семестру. Крім математики ми ще згадували про наше село Клубівці, коли воно було засноване, яке село було тут перед Клубівцями, про пам’ятки села та звідки походить назва села Клубівці. Але, оскільки це був відкритий урок з математики, то ми рішали приклади і їх результати утворювали дати, назви та слова, які розповідали про наше село та його минуле.

 

 

   Ми всі переживали, бо це був наш перший відкритий урок разом з батьками та вчителями. Але ми були активні і більшість завдань виконали. Найважчим було завдання, яке розкривало колишню назву нашого села Пеколів. Це село колись спалили татаро-монголи.

З цього відкритого уроку мені найбільше сподобалося, коли ми вирішали приклади, щоб скласти якесь слово. Прикладів було чотири, а букв п’ять: М, С, І, О, Т. Всі поспішили сказати, що то «МІСТО», але насправді то було слово «МІСТ». Після чого ми говорили про австрійський міст, який був у нашому селі. Мені сподобався цей відкритий урок!

Анастасія ПАЛАГІЦЬКА, 5 клас

Світлини Людмили ПАЛАГІЦЬКОЇ