14 листопада відбулося чергове засідання методоб’єднання вчителів початкових класів. Вчителька Павлів Марія Василівна провела відкритий урок у 4 класі з читання. Це був урок-подорож «Літературні казки». Під час уроку учні переглядали на комп’ютері фрагменти зупинок-вулиць та виконували завдання, які їм підготували герої казок.  Цікава робота: скоромовки, деформований текст, кросворди, різні види читання, подорож «лабіринтом», словникова робота, робота з фразеологізмами – захопили учнів.

Вони були активними і наполегливими, розвивали увагу: виховували уважність та працьовитість. На уроці вчителька використала різні форми: між предметні зв’язки, ІТК.

    Четвертокласники справили на присутніх вчителів приємне враження, вони були цікавими, допитливими та кмітливими. Учні показали свої високі знання та вміння з читання. В кінці уроку присутні подякували вчительці та дітям за проведений урок на високому науково-методичному рівні.  

      Михайлинин Н.І., соціальний педагог

враження

Казковий урок

   14 листопада 2013 року в 4 класі був відкритий урок з читання. У нас було багато вчителів. Цей урок проводила наша вчителька Марія Василівна. На уроці були різні завдання, конкурси. Нам зав’язували очі хусткою, а ми діставали речі з кошика і вгадували, з якої казки ця річ. Також ми розв’язували кросворди, у якому були заховані дії (дієслова). Дуже смішними були слова, які ми читали задом наперед. А ще ми читали казку Івана Яковича Франка “Лисичка-кума”. А також згадували казки, які ми прочитали у 3 класі.

Урок пройшов дуже швидко, бо він був цікавий, веселий і казковий. А ми всі були активними — бо хотіли отримати гарні оцінки.  Урок мені дуже сподобався!

Савик Вікторія, 4 клас