13 листопада вчителем ангінглійської мови Ткаченком Віктором Васильовичем був проведений відкритий урок у 7 класі. Тема уроку “Healthy food” виявилася цікавою та актуальною як для учнів, так і для присутніх вчителів. Під час уроку у цікавій, насиченій формі учні вдосконалювали свої навички у підготовленому та непідготовленому мовлені, вчились висловлювати свої думки, виконували граматичні письмові завдання, давали поради, яку їжу корисно їсти для того, щоб бути здоровим.

  

   Урок проходив у постійному англомовному діалозі з учнями. Інтерактивні методи навчання, індивідуальні завдання та вміло організована робота в парах сприяли позитивній мотивації учнів до роботи. Успішно була використана така інноваційна, новітня технологія, як «Асоціації». А гра «Guess: what’s in the box?» не залишала байдужим жодного учня.

   Дружня атмосфера на уроці, підбір навчального матеріалу, креативність вчителя справило приємне враження на присутніх вчителів.

   В кінці уроку Наталія Василівна, заступник директора школи, подякувала вчителю та учням за проведений урок і відзначила високий рівень володіння англійською мовою.

Сенко Людмила Михайлівна