Print
Category: Відкриті уроки
Hits: 7850

    Головні людські чесноти гостинність і щедрість учні 5 класу виховували на уроці християнської етики. 19 листопада проведений відкритий урок Самборською Надією Богданівною був актуальним, повчальним і мав велике виховне значення. Тема уроку «Щедрість та гостинність» зацікавила як учнів, так і присутніх вчителів. Урок розпочався привітанням та молитвою, потім учні перейшли до повторення вивченого матеріалу та розповідей домашнього завдання.

 

    За добру підготовку вчителька подякувала учням і роздала всім гостинці.  

    Виклад нового матеріалу Надія Богданівна пов’язала з уже вивченим, використавши технічні засоби навчання та наочність. Зміст теми викладено доступно і цікаво, вчителька вміло збудила мислення, мобілізувала дітей на самостійний пошук, розв’язання завдань, проблем, формування висновків. Підчас уроку учні розшифровували вірш, працювали з текстовим завданням, з навчальними оповіданнями, зачитували приклади з Біблії.

   На закріплення матеріалу діти підготували сценку про квіточку, суничку і бджілку.

  Закінчивши урок добрим побажанням вчителя для дітей. «Бажання чинити добро має йти з глибини нашого серця. Тож від щирого серця будьте добрими, будьте гостинними й щедрими. Господь радітиме, дивлячись на вас. Радітиме і ваша душа від того, що змогли подарувати радість своїм ближнім.

Івасюк Наталія, заст. директора школи по навчальній роботі