Print
Category: Відкриті уроки
Hits: 2334

   Сьогодні людина вже не може уявити собі життя без прочитаного роману, без нового кінофільму, без прем'єри в театрі, без модного шлягеру й улюбленої музичної групи, без художніх виставок. У мистецтві людина знаходить і нові знання, і відповіді на життєво важливі питання, і заспокоєння від повсякденної суєти, і насолоду. У мистецтві людина знаходить можливість прожити, відчути і отримати життєвий досвід через мистецтво. І сьогодні ми продовжимо розмову про мистецтво, що створюється на очах у глядачів. Це - театральне мистецтво.

 

   Такими словами вчитель Жданюк Ірина Дитрівна розпочала відкритий урок художньої культури в 9 класі на тему "Театральні професії". 

   Протягом уроку вчителька з учнями говорила про виникнення театру, про давньогрецький театр. Виклад матеріалу супроводжувався презентацією, яка була пов'язана із нашим сільським театром.

   Під час уроку учні висловлювали власні судження, виховували духовність, що виникає внаслідок тонкощів бачення та сприйняття світу, інтерес та любов до мистецтва.

   В кінці уроку Ірина Дмитрівна всіх підвела до висновку, що театр допомагає пізнати людські характери, спонукає задуматися над вчинками людей, уявити себе в зображуваній ситуації, тобто допомагає пізнати себе.

Наталія Івасюк, заст. директора школи