Print
Category: Відкриті уроки
Hits: 3000

Вивчення англійської мови - це не тільки здобуття знань,

це і урізноманітнення життя, наповнення його

якісним змістом та чимось новим та чудовим.

   Відкриті уроки - це важлива можливість для розвитку будь-якого вчителя: і молодого, і досвідченого. В нашій школі вже склалася певна традиція проведення відкритих уроків. Так, 24 лютого відбувся відкритий урок у 5 класі, який проводив учитель англійської мови Ткаченко Віктор Васильович. Урок за темою "Let's play seasons" був проведений в ігровій формі, змагалися дві команди "One direction" та "Super men".

    

   Учні залюбки виконували цікаві завдання, запропоновні вчителем. Саме гра допомогла дітям повністю зануритися в англомовне середовище та проявити свої мовні здібності. П'ятикласники жваво описували погоду в своєму рідному селі, презентували проект "My favourite season", повторили лексику по темі "Seasons. Weather", тренувались у вживанні часових форм Present Simple та Present Continuous.

   Дуже порадувала вдало підібрана фізкультхвилинка "Clap your hands and listen to the music". Для закріплення граматичної структури "I'm going to put on..." Віктор Васильович використав цікаву гру "Noughts and Crosses" у поєднанні із яскравою наочністю.

   Це допомагало дітям будувати свої вмсловлювання та стимулювало інтерес до знань. Школярі працювали з великим задоволенням і показали себе креативними особистостями. Урок був нестандартний, творчий, розвиваючий. Віктор Васильович Ткаченко продемонстрував високу педагогічну майстерність.

   Під час обговорення уроку Наталія Василівна, заступник директора школи, відзначила, що урок був не просто вдалим, а надзвичайно цікавим та захоплюючим.

Людмила Сенко, вчитель англійської мови