24 листопада 2015 року у сьомому класі Клубовецької школи відбувся відкритий урок з української літератури, який проводила Наталія Василівна Івасюк. На уроці були присутні вчителі усього району. Відкритий урок пройшов відмінно, було дуже цікаво, захопливо. Усі учні були активними і отримали гарні оцінки. Тема уроку - повість Михайла Стельмаха "Гуси-лебеді летять". Кожен учень відповідав на запитання, які задавала вчителька. На уроці ми дивилися деякі фрагменти повісті на екрані великого телевізора. Присутні вчителі спостерігали за нами.

 

   Для перепочинку ми робили фізхвилинку. У мене дуже яскраві враження від уроку.

Бойко Вероніка, 7 клас

   Мені сподобалася організація відкритого уроку. Ми говорили про повість М. Стельмаха "Гуси-лебеді летять". Найбільше мені сподобалося, як вела урок Наталія Василівна Івасюк. Було дуже цікаво. Урок був дуже емоційний. А ще сподобалося, я вчителька ставила оцінки.

   Я дуже хвилювалася, переживала, бо було багато чужих вчителів. Але коли коли говорила Наталія Василівна, то мені на душі ставало приємно і спокійно. Мені справді урок дуже сподобався.

Мар'яна Федорчук, 7 клас

   До відкритого уроку ми всі старанно готувалися. Ми всі уважно прочитали повість Михайла Стельмаха "Гуси-лебеді летять". На уроці було 13 учнів. У класі було затишно, гарно. Ми були слухняними.

   Корисно брати участь у таких відкритих уроках. Ми стаємо більш організованіші та дружніші. Кожен відчуває відповідальність і хоче якнайкраще преставити свою школу.

Андріїв Анастасія, 7 клас

   Розповідаючи про повість М. Стельмаха "Гуси-лебеді летять" вчителька Наталія Василівна хотіла передати нам любов до природи, щоб ми шанували її цінності. Щоб любили кожну травинку, милувалися росою вранці та заходом сонця. Хотіла надихнути нас, щоб ми вчилися і шанували вчителів.

   Також ми говорили про найдорожчу річ у житті - дитинство. Ми згадували найдорожчі події зі свого дитинства.

   Мені дуже сподобався урок. Ми хочемо побільше таких уроків.

Шешурак Тетяна, 7 клас

   На відкритий урок з української літератури до нас завітало багато вчителів. Ми говорили про повість Михайла Стельмаха "Гуси-лебеді летять". Цей твір - автобіографічний, головний герой - сам автор. Він розповідає про своє чарівне дитинство. Про любов до природи, до матері, дідуся, школи, до лебедів.

   На уроці ми відповідали на запитання, писали одне одному побажання.

   Ми багато візьмемо з цього уроку у своє життя.

  Коли настав підсумок, ми багато говорили про урок, ділилися враженнями та емоціями. Вважаю, ми добре справилися з цим завданням. 

Марія Хомут, 7 клас