З 10 по 21 листопада проходитиме методична декада «Інтерактивні технології – шлях до формування творчої особистості учня».

«Передати інформацію – це не навчання.

Насамперед треб намагатися довести до того,

щоб кожний сам думав та робив усе сам».

 Картер Вудсон

 

      Існують різні форми навчання. І вчитель,свідомий  того, що більшість учнів потребують різних методів навчання, для досягнення успіху повинен пам'ятати про те. Від уроків, де в центрі уваги перебуває вчитель, в епоху інформації слід переходити до уроків, де учні діють і самі доходять висновків з допомогою вчителя.

   За таких умов учні прагнуть бути почутими, намагаються висловлюватися з порушеної теми, пропонувати, не боячись помилитися.

   На сучасному уроці доцільно використовувати різноманітні форми і методи організаційної роботи учнів, що дозволяють розкрити зміст їх суб'єктивного досвіду із запропонованої теми. Ретельно продумувати чергування видів робіт, типів завдань для уникнення стомлюваності учнів, прагнути до створення ситуації успіху для кожного школяра.

   З означеної теми під час декади будуть проведені такі відкриті уроки: англійська мова в 7 класі (Ткаченко Віктор Васильович), географія в 6 класі (Світик Мар'яна Іванівна), заняття за інтересами в ГПД (Проценко Оксана Петрівна), основи християнської етики в 5 класі (Самборська Надія Богданівна), Художня культура в 9 класі (Жданюк Ірина Дмитрівна).

Івасюк Наталія, заст. директора школи по навчальні роботі