Інтерв'ю з директором Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимиром Ярославовичем Пронюком.

- Володимире Ярославовичу, розпочався ІІ семестр навчального 2014-2015 року. Яким він обіцяє бути? Які зміни та нововведення чекають нас?

 

 

   - Навчальний семестр  розпочався, як і планувалося 26 січня 2015 року. Будуть зміни в кінці навчального року: проходження державної підсумкової атестації учнів четвертого, дев'ятого класів. 

   Зокрема, дев'ятикласники складатимуть ДПА не з п'яти, як раніше, а з трьох предметів: української мови, історії або математики та предмета за вибором. Дев'ятий клас проходитиме атестацію у червні. 

   Впродовж червня буде організовано пришкільний літній відпочинковий табір, а також впродовж місяця будуть проводитися навчальні екскурсії.

- Хочемо знати, які результати показала наша школа у І семестрі (півріччі) навчального року?

- 37 учнів школи стали відммінниками (списки є на шкільному сайті), школа успішно виступила у другому етапі навчальних олімпіад, реалізовано всі навчальні та виховні плани.

- Як наша школа за результатами показників успішності виглядає у районі?

- Це буде видно в кінці навчального року. Зараз за рейтингом успішності Клубовецька школа посідає 12 місце серед 22 шкіл І-ІІІ ступенів. Ще є чималий потенціал для покращення цього показника.

- Наші сильні і слабкі сторони?

- Сильні: високваліфіковані вчителі, активні учні.

Слабкі: не достатньо матеріально технічне забезпечення. Дуже треба спортзал, бібліотеку, їдальню.

Треба ширше співпрацювати з батьками та родинами учнів у плані їхнього навчання та виховання. Це зона розвитку.

- На що варто звернути особливу увагу у новому півріччі?

- Особливу увагу у цьому півріччі варто звернути на безпеку дітей у школі та в побуті, набуття навиків дій у надзвичайних ситуаціях. Це пов'язано із нестабільною ситуацією у державі. Головна увага також має бути зосереджена на навчанні для успішного проходження ЗНО. Вже у 7-8 класах варто вихначитися з пріорітетними дисциплінами або предметами, які будуть обрані для майбутньої професії. Найважливішими вважаю: українську мову, математику, фізику, інформатику, історію.

- Дякую Вам, Володимире Ярославовичу за вичерпні відповіді.

   Сьогодні я взяла інтерв'ю в директора нашої школи Володимира Ярославовича Пронюка.  Я довідалася, що чекає нас, учнів, у ІІ навчальному році, які нововведення, на чому потрібно зосередитися а також про наші учпіхи у І навчальному семестрі. Вважаю, що ця інформація зацікавить всіх учнів та батьків. Мені сподобался, що Володимир Ярославович відмітив сильні сторони школи, а це: вискокваліфіковані вчителі та активні учні. Це означає, що у нас є всі можливості, щоб здобувати сильні знання. Потрібно тільки  старатися.

Оксана Овчарчин, 8 клас