26 лютого 2015 року на базі Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. відбувся районний семінар вчителів суспільствознавчих дисциплін на тему «Шляхи вдосконалення професійної майстерності вчителя», організований районним методичним кабінетом відділу освіти Тисменицької райдержадміністрації. Семінарське заняття мало на меті: обгрунтувати важливість використання інформаційно-комунікаційних технологій  та народознавчих елементів  як важливої складової  зростання  професійної майстерності вчителя.

 

   Зокрема, ознайомитись з роботою вчителя по запровадженню інформаційно-комунікаційних технологій в навчальний процес та оцінити роль народознавчих елементів в педагогічній діяльності. Були використані такі форми робіт: науково-методичного інформування, презентація, виступи та консультації.

   Семінар тривав з 10 до 14 години. Вчителі шкіл Тисменицького району побували на уроці всесвітньої історії  у 9-му класі, тема уроку: "Британське панування в Індії, проводив вчитель історії Сидорик Володимир Федорович. Наступним кроком була презентація школи, яку провели директор Клубовецької школи Володимир Пронюк спільно з вчителем історії. Практично-презентаційним модулем: була організація екскурсії в краєзнавчий музей села Клубівці, яку провів директор музею Йосип Карпів спільно з В. Сидориком та низка робочих нарад: круглий стіл, обмін досвідом, підготовка до олімпіад з правознавства в 11 класі, які проводила Мазак С.М. та учасники семінару. Завершився семінар підбиттям підсумків та індивідуальними консультаціями. Продуктивний день вкотре підтвердив відомі слова В.О. Сухомлинського: «В наших руках найбільша з усіх цінностей світу — Людина. Ми творимо Людину, як скульптор творить свою статую з безформного шматка мармуру: десь у глибині цієї мертвої брили лежать прекрасні риси, які потрібно добути, очистити від усього зайвого".

Вл. інф.