Розділ ІІ.   Чарівний вхід

   Агата прибирала у кімнаті, випадково віником зачепила дзеркало, те почало світитися пурпуровим забарвленням. Дівчинка подумала, що це їй примарилось і продовжила прибирати. Через декілька хвилин вона знову глянула на дзеркало, воно ще світилося. Агата трохи налякалася, але відважилася підійти до дзеркала. Пильно придивилася і побачила в тому сяйві коня з рогом та крилами. Він був паперовий, грива і хвіст у нього були різнокольорові, все туловище було пурпурового кольору, такого як сяйво у дзеркалі. Агата довго і пильно придивлялася до дивної істоти, вона помітила, що дзеркало змінює своє забарвлення. То воно було срібне, згоді вже золоте. Дівчина дуже здивувалася.

 

    Раптом вона помітила, що те паперове створіння кличе її до себе. До неї долітали слова:

– Агато, ти потрібна нам. Пройди до нас крізь дзеркало. Допоможи нам, інакше ми  не виживемо...

– Хто ти такий? Як я маю пройти крізь дзеркало? І чому вам потрібна я? Що вам від мене потрібно? – запитувала спантеличена дівчина.

   Відповіді не було.  Стало тихо. Було чути,  як Агата дихала. Вона не відходила від  дзеркала і думала: що те створіння хотіло їй сказати, чому йому потрібна саме вона, і взагалі що коїться. Врешті вона  наважилася доторкнутися до дзеркала. Було страшно: «А  якщо зі мною щось станеться?» Та її рука легко  пройшла крізь дзеркало. Вона  злякалася і миттєво  забрала руку назад. Дівчина  остовпеніла, не могла рухатись, по спині бігли  мурашки. Думки роїлися у голові: «І справді я можу пройти крізь дзеркало. Що ж мені робити? Скакати у нього? А якщо те створіння повне зла? А якщо воно хоче викрасти мене?» Врешті-решт цікавість перемогла. Агата сміливіше просунула руку крізь дзеркало, потім другу. Згодом і голову. Перше що побачила дівчина, це - рожеві хмаринки. Вони були з паперу! Ото дивина. Хмаринка була зовсім близько. Агата хотіла доторкнутись до хмаринки, але не втрималася і полетіла у дзеркало. Вона падала і кричала: «Рятуйте!  Допоможіть!» Дівчина закрила очі і заплакала.

     Приземлення було м’яким. Але вона боялася відкрити очі. Врешті глянула і і побачила, що лежить на горі конфеті.  Вони були надзвичайно красивими. Агата помітила, що замість її голубого, легенького плаття, на ній  у довге, пишне і дуже красиве плаття, яке переливалося різними барвами. Верхня полоска плаття була червона, трохи нижче була оранжева полоса, далі – жовте, фіолетове.  «Веселка!»- вигукнула Агата. Її плаття було у кольорах веселки. А ще дівчинка помітила, що її волосся теж змінилося,  воно стало коротшим, світлим, у нього вплетені рожеві банти. Тепер Агата виглядала наче принцеса.

  Раптом Агата побачила щось у небі. То був знайомий кінь з рогом і крилами. «Єдиноріг з крилами? Чи пегас з рогом? Що ж це за істота?» - думала. Створіння наближалося до неї.  Агата кинулася навтеки. Бігла, бігла і побачила перед собою річку. Кинулася назад, а  створіння було вже над нею. Дівчина впала на землю і закрила очі...

Вікторія САВИК, 8 клас

(далі буде)

Паперова країна або Пригоди Агати у Папероляндії

Розділ 1. Вечірка та диво прибирання

Розділ 2. Чарівний вхід.

Розділ 3. Знайомство із паперовими звірятами.

Розділ 4. Несподівана трагедія.

Розділ 5. Агата та паперові звірята долають папмонероствірів

Розділ 6. Щирі сльози та нове знайомство.

Розділ 7. Пізнання нових наук.

Розділ 8. Запекла битва.

Розділ 9. Повернення Агати.