Розділ ІІІ                               Знайомство із паперовими звірятами 

   Агата лежала на землі і вся тремтіла. Дивне створіння приземлилося біля дівчини, вона чула його дихання та тихий легіт вітру, який створювали помахи його крил. Добре тепло йшло йшло від незнайомця, Агата не відчувала небезпеки, навпаки, її цікавило, хто це. Дівчина піднялася, розплющила очі і побачила дуже красивого коника. Його шкіра була пурпурового забарвлення, грива і хвіст кольорів веселки. Все було дивовижне. Але найдивнішим було те, що він був із паперу. На копитах були вишукані підкови і теж веселкових кольорів. Агата посміливішала і підняла голову вище. Коник пильно подивився на дівчину і промовив:

   - Агато, не тікай від мене, я не заподію тобі зла!

 

 

- А чому ти прилетів до мене? Хто ти такий? І чому я тут? – допитувалася дівчина.

- Я прилетів до тебе, щоб розповісти важливі новини. Я - алікорн! Мене звати Річард.

- Хто-хто? - перебила його Агата.

 - Алікорн. Алікорн - це істота, схожа на коня, яка має один ріг і крила. Єдиноріг має тільки один ріг, пегас - тільки крила, а алікорни мають і те, і те, - пояснив дивний коник.

 - Неймовірно! – здивувалася Агата.

 - Ти запитуєш, чому опинилася тут? Так от, ти тут, тому що маєш перемогти злого чаклуна.

 - Що?! – аж вигукнула дівчина.

Алікорн дивився благальним поглядом на дівчинку:

– Агато, ти незвичайна дівчинка. У Папероляндію потрапляють тільки чарівні. І тільки ти нас бачиш. А злого чаклуна не бачимо навіть ми. Його можеш побачити і перемогти тільки ти!

– -Папероляндію? - перепитала дівчина.

– Так! Ти зараз у країні, яка називається Папероляндії.

– А як мені перемогти цього чаклуна? І хто він такий? - Агата вся тремтіла.

– Це злий чаклун на ім’я Седрік. Він полює на нас вже кілька років. Колись дуже давно, твоя прабабуся теж була тут. І знала нас. Ми були друзі нерозлий вода! Вона його ув’язнила в високому-високому замку. Він кілька років сидів там, але якось йому вдалося утекти і він вступив у бій з твоєю прабабусею Ніною. Її спіткало нещастя у цьому бої. Вона померла. І тепер злий чарівник Седрік полює на паперових жителів Папероляндії, - пояснював алікорн. - Агато, тільки ти можеш нам допомогти.

 Агату пройняв страх, але ще більше вона боялася за мешканців Папероляндії, на яких чатувала небезпека. Дівчина відважилася:

- Добре! Я вам допоможу! Тільки, як мені його подолати?

- Згодом розкажу, - втішився Річард, - а зараз тобі треба освоїтись у Папероляндії. Ходімо зі мною. Я познайомлю тебе з іншими паперожителями.

 І вони помандрували. Агата все роздивлялася, а алікрон Річард пояснював, чому країна називається Папероляндія. Тут усе з паперу: мешканці, будинки, квіти, їжа.

– Для тебе, Агато, буде рослинна їжа. Ця країна чарівна. Тут усе підлаштовано для тебе.

– А звідки ви знали про мене? - поцікавилася Агата.

– Із книги пророцтв, передбачення майбутнього.

–- А де ця книга? - не вгавала дівчина.

 Вона дізналася, що у Папероляндії є король Паперус і королева Папеміра. Вони живуть у замку, там знаходиться книга пророцтв. Вона мають магічний шар, на якому відображається все, що діється у Папероляндії. Король з королевою захищають країну. Вони володіють магією. 

   Агата і Річард помандрували вглиб міста. Дівчина трохи освоїлася у Паперовій країні. Вона знайомилася з тамтешніми жителями. По дорозі вони зустріли порося Лідар’їса, ластівку Еммі та зайчиху Ребеку. Паперові звірята пообіцяли допомогти їй у бою з злим Седріком. Зайчиха запросила усіх до себе. Та вдома звірят очікувала неприємна звітка. На них якраз чекав Чорний Ворон.

- Хто це?- запитала Агата.

 - Це посланець Седріка. Він стежить за всіма і докладає Седрікові, - пояснила Ребека..

- Треба, щоб Чорний ворон не дізнався про тебе.

   Звірята відволікли ворона, а Агата хутко сховалася у будинку Ребеки. А коли ворон полетів, зайчиха запросила усіх на обід. Агата була голодна, вона вже цілий день у Папероляндії. Правда тут час інший. Коли у Папероляндії проходить цілий день, то у Агатиному світі проходить лиш три хвилини. Та Агата про це не знає, для неї час тягнеться довго.

  Ребека приготувала морквяний суп і картопляне пюре для Агати. А для себе та паперових звірят приготувала паперові мюслі та паперовий сік. Все було дуже смачне, усі добре поїли, подякували Реберці. І пішли  готуватись до самої найнебезпечнішої пригоди у житті Агати. А саме -.битви з чаклуном Седріком.

Вікторія Савик, 8 клас

(далі буде)

Паперова країна або Пригоди Агати у Папероляндії

Розділ 1. Вечірка та диво прибирання

Розділ 2. Чарівний вхід.

Розділ 3. Знайомство із паперовими звірятами.

Розділ 4. Несподівана трагедія.

Розділ 5. Агата та паперові звірята долають папмонероствірів

Розділ 6. Щирі сльози та нове знайомство.

Розділ 7. Пізнання нових наук.

Розділ 8. Запекла битва.

Розділ 9. Повернення Агати.