Злий чаклун і дівчинка Алінка 

   Жила собі маленька дівчинка Алінка. У неї була старша сестра Оксанка. Одного разу сестри побачили щось дивне у своєму саду. То був злий чалун. Він розмахував руками, а потім кудись зник. Коли Алінка вибігла у сад, то побачила, що всі звірі була закриті у клітці. Алінка здогадалася, що то злий чаклун їх зачарував. Дівчинці було шкода звірят і вона вирішила знайти того чаклуна. На допомогу вона покликала свою старшу сестру Оксанку. Дівчата вирушили у далеку дорогу. По дорозі їм траплялися різні пригоди. Одного разу вони допомогли зайчику, який попав у капкан. А зайчик їм показав дорогу у тунель, який веде до хати злого чаклуна.

  

   У тунелі вони зустріли голодну мишку. Дівчата нагодували її, а вона дала їм чарівний пісок, якщо його посипати на чаклуна, то він втратить силу, не зможе деякий час чаклувати. Дівчата подякували мишці і побігли тунелем. 

  Прибігли вони до великих дверей. Дівчата тихенько прокралися до кімнати чаклуна, він якраз влігся спати. Раптом він зачув шелест і помітив чиїсть коси. Злий скочив з ліжка і кинувся за дівчатами. Та Алінка висипала на чалунка пісок, який дала мишка і чаклун раптово став маленьким й втратив силу. Сестри наказали йому випустити всіх звірят, яких він зачаклував. Чаклун перелякався, бо дівчата сипали ще пісок на нього. Він негайно випустив звірят.

 

Дівчата жили собі спокійно і весело, а звірята прибігали до них у гості.

От і казочці кінець, а пісочок  ще не весь.

Ірина ЛЯЛИК, 5 клас