Print
Category: Учнівські роботи
Hits: 2196

Розділ 7. Таємниця скрижалю фараона Ахменра

Я дуже довго сидів у своїй кімнаті і дивився на скрижаль: “Як таке може бути? Як скрижаль попав до метаморфозників, якщо мої батьки бачили його у Єгипті у піраміді, коли вели розкопки”

- Тривога, тривога, тривога! – лунало із штаб-квартири  в ТТБ.

Прибігши туди я побачив розкидані книги. На поличці була тільки книжка. Ну, якщо точно, то це був українсько-єгипетський словник. Узявши словник я пішов в кімнату. Я старався вивчити ті символи, які були потрібні для виклику шакалів – охоронців фараона і провідників у потойбічний світ, я так думаю, просто так свідчить комп’ютер у штаб-квартирі ТТБ. У мене усе було добре, але мене хвилювали такі питання: Де бабуся Соля, мама, тато, жук і заєць? Як мені зупинити нашестя метаморфозників? Як мені пояснити шакалам, що вони мають перемогти метаморфозників, адже ними командують на староєгипетській і єгипетській мовах.

 

 

    “呼んだ"ジャッカルーガードの秘宝と少年王の真実Explorer Explorer anubisa神の死呼んだ"ジャッカルーガードの秘宝と少年王の真実Explorer Explorer anubisa神の死” – проговоривши це, переді мною повстав справжній живий шакал.

- Акхманус бакракхманус, – сказав він. Ці слова означають “Тепер я твій охоронець і провідник”. Звичайно я не знав, що йому відповісти, адже мені потрібно було приблизно 5 годин щоб викликати шакала.

 За два дні ми вигадали, як спинити метаморфозника, я вивчив єгипетську мову, розібрався з скрижалем. Мені лишилося взяти машину часу яка була у лабораторії ТТБ та відправитися у стародавній Єгипет, приблизно, VI-IV ст. до н.е. під піраміду Хеопса.Ми так і зробили, уже за декілька хвилин були там. Єгипет був дуже цікавим, ну дуже (це сарказм) один пісок і десь з боку Ніл. Шакал провів мене до Ахменра який розповів про таємницю скрижалю. Не дивно, що метаморфозники боялися шакалів, адже скрижаль викликає шакалів фараона Тутанхамона.  Шакали Тутанхамона – найсильніші, найзліші, наймогутніші, з усіх шакалів у Єгипті. Ще я дізнався, що скрижаль заряджений місячним світлом і японськими містичними туманами Інь-Янь. Ці тумани проходять 3 точки:

Вулкан “Киджиньцинь “.

Мертвим озером “Шуянагоку”.

Віддзеркалення темного світла “Шикіфуджин” від статуї Фуджизімі – бога мудрості.

Тому раз 100 років замість простого шакалу можна було викликати японських богів Аматерасу, Сусанно, та Цукойомі ( повне ім’я Ман’гьок’ю  Цукойомі  Кун). Ось це і сталося тоді коли метаморфозники його викрали. Також я дізнався що кожен бог вміє:

1) Аматерасу (богиня сонця) спалює всіх своїм “Чорним” вогнем.

2) Сусанно (бог природньої енергії та шторму) стає 10 км в висоту.

3) Цукойомі (бог місяця) використовує тяжіння, щоб притягнути астероїди і скинути на планету.

Я підрахував, що скрижаль уже треба зарядити, тому ми пішли, сіли у машину часу і відправилися додому щоб зарядити скрижаль. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аматерасу (богиня сонця)       Сусанно ( бог шторму і природньої енергії )     Цукойомі ( бог місяця) 

Ігор ІЛЬНИЦЬКИЙ, 8 клас

ЧИТАЙТЕ ПОПЕРЕДНІ РОЗДІЛИ

Розділ 1. Климко і друзі шукають дивну істоту. Читайте тут...

Розділи 2-4. Секретна лабораторія. Читайте тут...

Розділ 5. ТТБ під загрозою. Читайте тут...

Розділ 6. Бабуся Соля і генерал метаморфозників. Читайте далі...