Print
Category: Учнівські роботи
Hits: 2144

Розділ 8. Стерли  скрижаль у порох.

   Ми сіли у машину часу.

– Вкажіть час, місце і тип переміщення, – сказала АМЧ.

– 10 ст. до н.е. Японія, телепортація атомна.

   За декілька хвилин ми були в Японії, біля озера “Шуянагоку”. Скрижаль потрібно було занурити у воду, але температура води була вище 80 градусів. Викупавши скрижаль у озері ми пішли до вулкану. Потрібно було насичити скрижаль  димом виверження.

 

 

– Давати шакал скрижаль для насичити дим? – спитав шакал.

– Ти вивчити наш мова? – запитав я.

 – Так! Давати шакал скрижаль, шакал брати і насичити скрижаль.

  Коли я дав скрижаль, то він розламав його. Ми повинні були придумати, як зупинити метаморфозників без скрижалю. За декілька хвилин план був придуманий, складений і затверджений. Оскільки, ми знали тільки те, що слабке місце синьомордів це квітковий пилок нам потрібно було спиратися на це. Мій план був таким:

1) Зібрати пилок з бабусиних квітів.

2) терти уламки скрижалю у порох.

3) Змішати пилок і заряджений порох скрижалю.

4) До цього додати ДНК людини вийнявши ген мислення.

5) До цього всього додати уламок материнської плати.

   Цей план звичайно довгий, але він знищить метаморфозників у будь-якій формі.

   Зібрати пилок з бабусиних квітів. Якщо ви пам’ятаєте ми перемогли синьомордів пилком з квітів. Поки шакал заряджав уламки скрижалю, я використав машину часу, щоб перейти  з минулого у теперішнє і зібрати пилок з квітів, які садила бабуся Соля. Звичайно бабуся допомогла мені і за пів години у мене в руках була дрібка пилку. Потім тато наловив мені на всяк випадок мух, щоб приспати метаморфозників у формі великих синіх ропух

Стерти уламки скрижалю у порох. Ми з бабусею сіли у машину часу і подалися у Стародавній Єгипет. Шакал якраз заряджав уламки скрижалю у місячному сяйві статуї Фуджизімі. Бабуся і шакал подалися до озер Шуянагоку. У японській міфології ці озера це ворота в пекло. За деякий час уламки скрижалю були заряджені і перетерті у порох.

Змішати пилок і заряджений порох скрижалю. Ми почали змішувати пилок і порох. Бабуся Соля вирішила додати туди ще мух щоб приспати на деякий час метаморфозників. Шакал додав туди трохи води. Ця суміш виглядала не дуже привабливо. Якщо чесно багнюка виглядала краще.

До цього додати ДНК людини вийнявши ген мислення. Я як справжній герой ;) пожертвував своє ДНК. Бабуся обережно вийняла з ДНК ген мислення і додала в суміш. Від цього суміш поміняла ще гірше. Колір був настільки неприємний, що неможливо було дивитися.

До цього додати уламок материнської плати. Оскільки скрижаль було зламано цей план має спрацювати. Залишилось додати уламки материнської плати. Коли ми додали плату суміш затвердла і змінила колір на червоно-жовтий.

 – 99% що все вийде.

– А 1% що? - поцікавився я.

– 1% це те, що ця суміш просто розпочне ядерну реакцію і знищить планету і всі організми, – відповіла мені бабуся.

   Мені залишилось тільки закликати Жука і Зайця ( я ще досі не знаю їхніх імен, тому що вони сказали: “ ти знаєш наші псевдоніми, тобі цього досить”. Все ж по закінченню операції ми нарешті познайомимось.) і офіційно розпочати операцію.

Ігор ІЛЬНИЦЬКИЙ, 8 клас 

ЧИТАЙТЕ ПОПЕРЕДНІ РОЗДІЛИ

Розділ 1. Климко і друзі шукають дивну істоту. Читайте тут...

Розділи 2-4. Секретна лабораторія. Читайте тут...

Розділ 5. ТТБ під загрозою. Читайте тут...

Розділ 6. Бабуся Соля і генерал метаморфозників. Читайте далі...

Розділ 7. Таємниця скрижалю. Читайте далі...