Розділ дев’ятий. Знищення головного порталу

   Ми зібрали усю суміш і полетіли у наш час. Суміші було мало. Коли я забіг до лабораторії шакал зник. Ми залишилися без сили, а скрижалю, щоб його переродити, не було.

– Ти приніс суміш? – почув я позаду себе.

   Це була бабуся. Я розповів їй про суміш.

– Ну що ж, розпочинаємо операцію "Метаморфоз-1", – сказала бабуся.

  

   Ми дуже довго думали і вирішили додати у суміш клею та заклеїти прохід, із якого виходять метаморфозники. Але спершу ми мали знайти цей портал. Минуло два дні. Жук і Заєць дізналися про операцію і також думали, як знайти портал. Допомогти вони не могли, бj були на своїй місії. Бабуся дізналася про прилад під назвою "Порталошукач". Цей прилад мав бути у лабораторії ТТБ. Ми шукали прилад у лабораторії.

   Минуло п’ять днів поки ми знайшли його. Увімкнувши його, на екрані з'явилася інформація, що портал знаходиться під нами. Я згадав про таємну кімнату, у якій сидів Синьоморд. Ми відкрили двері і побачили довгий коридор. Наприкінці коридору були довгі звивисті сходи вниз. Там справді був портал. Ми швидко заклеїли портал сумішшю. Усе щасливо закінчилося.

The end!!!

Ігор ІЛЬНИЦЬКИЙ, 8 клас

ЧИТАЙТЕ ПОПЕРЕДНІ РОЗДІЛИ

Розділ 1. Климко і друзі шукають дивну істоту. Читайте тут...

Розділи 2-4. Секретна лабораторія. Читайте тут...

Розділ 5. ТТБ під загрозою. Читайте тут...

Розділ 6. Бабуся Соля і генерал метаморфозників. Читайте далі...

Розділ 7. Таємниця скрижалю. Читайте далі...

Розділ 8. Стерли скрижаль у порох. Читайте далі...

Розділ 9. Знищення головного порталу. Читайте далі...

   Мене випередила письменниця Леся Воронина авторка книг "ТТб або засіб від переляку № 9" і  "ТТб або пастка для синьоморда". Вона написала нову книгу "Таємне Товариство Ботанів (ТТБ)". Клим Джура погоджується взяти участь у пригодах на горі з дивною назвою Підстава. Хіба ж він міг знати, що запрошення йому прислали не побратими з ТТБ. Невже це пастка ворогів?! Читайте, довідаєтеся.