Print
Category: Учнівські роботи
Hits: 1921

Розділ 1. Трагедія у сім’ї Барбарів

   Лондон. Звичайний робочий день. На годиннику 15:00, за вікном пахне весна, починають зеленіти газони, місто наче прокинулось із сплячки, нарешті закінчились дощі. Вікна мого кабінету виходять на терасу затишної кав’ярні, де завжди людно. Часто я спостерігаю за відвідувачами цього закладу, але сьогодні мої спостереження перервала незнайома жінка, яка швидко та налякано увірвалася до кабінету. Панічно щось говорила та показувала фото чоловіка.

 

 

– Зупиніться! Заспокійтесь, а тепер розповідайте усе по порядку.

– Це Мері Барбара, – сказав мені мій дворецький Нік.

– Перепрошую, містер Кен,  ви б не могли мені допомогти?

– Я вас слухаю, розповідайте, – сказав я.

  Мері розповіла мені, що її чоловік зник безвісти один тиждень тому. Також я дізнався про дивні явища, нібито у її будинку проживає якесь невидиме створіння. Пропадають речі, з’являються чорні смуги на фотографіях, уві сні до неї приходять клоуни, а у ранці біля неї стоять троянди . Це стається кожен раз перед зникненням чоловіка. Ми вирішили піти до неї додому . Біля ліжка була дуже дивна річ. Розсипана крупа. Придивившись я побачив цифру 7

– Чому саме цифра 7? – запитав її.

– Це мій сьомий чоловік який пропав безвісти – сказала Мері.

– А скільки у вас всього було чоловіків? – запитав мій помічник Нік.

– Вісім, – відповіла вона.

– А де восьмий?

   Він виїхав у Шотландію, знайшов там собі жінку і через інтернет подав на розлучення . його звали Севіль.                                                                                    

   Йшовши до свого офісу метушливим містом, в голові крутилось «щось тут не те», щось мене насторожувало, але що саме? До чого тут крупи та цифра 7… я  згадав одну дуже цікаву деталь, Мері сказала: “Мій чоловік зник безвісти тиждень тому” тиждень має 7 днів. Наступного дня за моїм проханням  Нік викликав свого друга екстрасенса і нумеролога  Кейна Мазератіна. Кейн сказав що 7 це містичне число, а вся нечисть зазвичай лякає людей числами 7 і 13. Також він розповів про брауні. Брауні – це духи з англійської міфології. Зазвичай вони добрі, але якщо їх розізлити вони викликають галюцинації у людей.

– Припустимо, що вони існують, але чим могла Мері їх розізлити? – спитався Кейна.

– Вона могла переїхати в інше місце і забрати якусь коробку чи якусь містичну річ і так далі – відповів він.

– Це і є причина?! – запитав я.

– Ні. Це тому що та коробка могла бути домом брауні. Розумієш брауні дуже сварливі і заздрісні істоти. Коли Мері забрала коробку брауні пішов за нею і прийшов у інший дім де живе інший брауні, от вони і сваряться чий це дім, а страждають від цього власники будинку.

– Гаразд з дивними речами ми розізібралися, але це не пояснює, чому пропадають чоловіки.

   Мою розмову перервав Нік який прибігши розповів, що Мері знову бачила клоуна. Цього разу ми побачили лежачу на підлозі Мері з фотографією її чоловіка і з двома шлюбними обручками перемотаними чорними нитками. Тоді я попросив Ніка подзвонити до свого друга і сказати йому щоб приїхав у мій офіс завтра о 16:00. Наступного дня я зустрівся з другом Ніха і показав йому дві обручки зв’язані чорними нитками. Він сказав, що ці обручки обв’язані чорними нитками символізують недовгий, нещасливий, неспокійний шлюб.

   Отже, що ми маємо:

1)Можливо їй мститься її перший чоловік який виїхав у Шотландію;

2) Якщо так, тоді вона у чомусь йому винна;

3) сновидіння можуть бути наслідком галюциногенного газу. Якщо це так, значить хтось  має його розприскувати а у її крові мають знайти речовину яка входить до складу  цього ж газу. Потрібно зробити аналіз крові.

   Уночі о 03:25 мені зателефонувала Тріксі (моя помічниця) і повідомила що на неї напали. Це був якийсь чоловік в масці. Він затягнув її у якесь місце: “ я не знаю яке, пам’ятаю, що йшла у лабораторію тому що я дізналася дещо про чоловіка Мері  і на мене напали та вдарили. Я втратила свідомість. Коли отямилась, то побачила, що сиджу десь у п..шшш.лі.. пос….шшш.те він по…шшшш..в. мене вб..шшш.и шв..шшш..о” – сказала вона, але зв’язок перервався. Я швидко розбудив Ніха. Нам треба було думати як врятувати Тріксі і чоловіка Мері. Ми поїхали до Мері, але те, що там побачили нас шокувало. Мері сама вночі вставала і малювала на фотографіях чорні смуги а потім лягала, прокидалася і нічого не пам’ятала.

– Що ви тут робите?! – злякано запитала Мері.

– Це потім розповімо, скажіть, будь  ласка, а ви щось пили перед тим як лягати спати.

– Так, ось ці ліки.

– “Мелаторгін-сон” цікава назва, а можна я візьму одну таблетку мені потрібно її детально вивчити – запитався її.

– Звичайно, але якщо це допоможе розслідуванню.

     Ми прийшли у мій офіс, Нік стежив за камерами відео-спостереження які я поставив у будинку Мері, а я в свою чергу вивчав склад таблетки і знайшов 3 речовини дві з них викликають кошмари, а третя лунатизм. Оскільки кошмар це людський страх у формі сну значить у Мері страх клоунів. Можливо, хтось навмисно видав їй такі таблетки, але яка йому чи їй з того користь? За декілька хвилин Нік  приніс мені таблетки які купив у звичайній аптеці. Назва була майже та сама Мелатон-сон, але вони були іншого кольору і іншого складу. Також Ніх розповів, що таємно провів експеримент. Взяв цю таблетку і перед сном випив її. Таблетка і справді викликала лунатизм, але замість кошмару йому снився звичайний сон. Отже мені треба було поговорити з Мері

  За дві години я зустрівся з Мері у парку.

– Мері, скажіть, будь ласка, хто міг вам заздрити, або злитися, можливо ви зробили комусь боляче?

– Колись у мене був хлопець Джо, але ми посварилися через квіти.

– Які?

– Троянди.

– Скажіть, а він є власником якоїсь компанії чи режисером?

– Він колись встановлював у мене на комп’ютері програму для переглядів фільмів. Після того поїхав у Шотландію потім повернувся і постачав у аптеку ці таблетки Мелатон-сон. Я не знаю точно, але він так мені сказав.

– А у нього є дім десь у Лондоні?

– Так. Вулиця Бейкер Ейвон Анд 7.

– Сім?

– Так.

– А кому ви казали про свою фобію клоунів?

– Своєму першому чоловіку.

– Що ж, усі пазли склалися:

1) Севіль і Джо одна і та сама людина.

2) Її  хлопець постачав ліки Мелатон-сон у аптеку .

 Та програма, що він скачав на комп’ютер постачала у мозок приховані кадри, а мозок сприймав їх як команду.

Мері посварилася з ним тому він їй мстився.

   Мері дуже боялася померти коли втратила перших трьох чоловіків тому її мозок під час лунатизму керуючи тілом малював смуги на фотографіях.

7 - це був знак, що Севіль кожні сім днів навідувався до неї додому.

Троянди він використовував, щоб налякати її.

Саме Севіль викрадав її чоловіків, а ховав їх у домі Джо (у своєму домі). Саме Тріксі потрапила до нього в полон тому передавала нам сигнал розташування.

(далі буде)

P.S.

    У наступному розділі «загублені у тумані» буде розповідатися про тумани які за словами місцевих жителів викрадають людей ви не повірите яка розв’язка цієї історії.

Ігор ІЛЬНИЦЬКИЙ, 8 клас