Print
Category: Учнівські роботи
Hits: 1876

Детектив Кен Йцукен

   «Перший вихідний за місяць, тепер можна розслабитись і відпочити,» - подумав я, але мої плани пішли шкереберть. Як тільки я подумав про відпочинок, до мене зателефонував невідомий чоловік і щось говорив про містичний туман, про якусь стару ворожку і про зниклого брата. Хоч в мене був всього один вихідний на місяць,  я погодився допомогти йому, тому що все це виглядало дивним. Здавалось би, просте природне явище, та з ним пов'язані крадіжки людей. Це все було дивне. Я домовився про зустріч з Віннером о 14.00 на Трафалгарській площі, біля фонтану.

  

– Доброго дня, Віннере, розкажіть, будь ласка, всю історію з того місця, де викрали вашого брата.

   Віннер розповів, що ці тумани наслала ворожка Зізі, яка розізлилась на мене через те, що я не запросив її на весілля. Вона, як прийшла, то зразу ж щось пробубніла, а в кінці весілля сказала: «Ти не запросив мене на своє весілля, тоді нехай туман забере  собі когось з присутніх тут,» - у той же день пропав Пабло.

– А що відбувалося під час його зникнення? – запитав я.

– Ну-у-у-у, у всій нашій кварталі пропала електроенергія, почалася сильна гроза, був дуже густий туман і ще, а чув слова «Туман забере, туман забере, туман забере-е-е-е-е тебе!!!». Потім я побачив, як якійсь три постаті зайшли у туман і пропали.

   Вислухавши історію, ми ( я і мій помічник Нік) вирішили піти до Віннера додому, щоб оглянути місце весілля. Як виявилося Віннер живе біля торгового центру. Торговий центр був більший за будинок Віннера в десять разів, тобто мав 20 поверхів. Сам дім був хоч і високий, але в ширину і довжину малий. Всього-на-всього п'ять кімнат. Віннер розповів, що був у спальні коли це відбувалося, тому я пішов у спальню. Спальня була простора. Біля входу стояла шафа, а ліжко біля маленького віконця. За декілька хвилин обшуку Нік знайшов волосину жінки.

– Віннере, яке волосся у вашої жінки?

– Що, Біле,?

– Ця волосина чорна, – пояснив я, - потрібно знайти чия це волосина..

– Таке волосся у Зізі.

Можна ми візьмемо волосся на перевірку, а також вашу кров?

Якщо це потрібно то беріть.

Ми взяли волосся і кров, щоб Тріксі перевірила її. Це волосся було з парика, а у крові було виявлено галюциноген. У мене починали складатися всі пазли, от тільки хто? Я вирішив поговорити з Віннером.

Віннере, а вам дарували вазон на весілля?

– Так, а що? Щось не так?

– Я вам зараз усе розповім.

Після розмови я повернувся в офіс.

– Тож що з тими туманами? – запитав Нік.

Усе дуже просто дивись:

На весілля справді приходила Зізі, її справді не запросили, але за туман говорила не вона, а сестра Міли – нареченої. Віннер просто перед весіллям розіграв Мілу – свою тоді ще майбутню наречену. Тому Софі – сестра нареченої вирішила подарувати Bluetooth-навушник і коли прийшла Зізі, вона використала цей момент і почала говорити до Віннера. А оскільки біля Зізі крутиться погана слава, буцімто вона ворожка він і сприймав ці слова, як слова Зізі.

    Щоб ще більше налякати Віннера Софі одягала парик і йшла до нього в гості.

   Міла купила вазон, який викликав галюцинації. Ось чому Віннер бачив постаті і чув голоси.

Пабло у той же день виїхав по справах.

А проблеми з електроенергією – це просто збіг. Ось і вся історія

   У наступному розділі «Справа місіс Чері» буде розповідатися про дім, у якому будуть з'являтися привиди, пекельні собаки і всяка нечисть.

(далі буде)

Ігор ІЛЬНИЦЬКИЙ, 8 клас

Розділ І. Детектив Кен Йцукен. Читайте тут...