Print
Category: Учнівські роботи
Hits: 1693

   Перший день осені. Не знаю, як інші, але я дуже чекала цього дня. Осінь - моя улюблена пора року.  Осінню розпочинається навчальний рік у школі. Цього року я вже дев'ятикласниця. На урочистій лінійці Першого дзвоника сільський голова Богдан Рекетчук повідомив, що скоро буде відкриття спортивної зали, тепер у нас буде навчання у значно кращих умовах. Маленькі дошкільнята вже поселилися на другому поверсі нового приміщення. Це велика подія цього року. А ще нам дуже подобається перехідна галерея. Впевнена, це буде улюблене місце школярів.

 

 

   Головними героями на святі Першого дзвонина були першокласники та випускники, у них в житті відбуваються найважливіші події. А наше завдання - вчитися. Класний керівник нашого класу Надія Богданівна Самборська вітала нас усіх з початком навчального року, нагадувала, що цей рік для нас є дуже відповідальним і важливим, ми будемо здавати екзамени ДПА. Ми вже задумуємося про майбутнє начання, вибір пофесії.

   Насправді, я дуже скучила за навчанням, друзями та вчителями. Вітаю всіх з святом Першого вересня. А найбільше тішуся, що прийшла осінь. Мені подобається осіння погода, навіть, коли холодні дощові дні, тоді я вдягаю теплий світер і люблю дивитися фільми. А дощ тоді підглядає у вікно.

А сьогодні сонячно і тепло. Нехай цей навчальний буце цікавим і успішним для кожного.

Вікторія Савик, 9 клас